Lublin: Koniec z objazdami, ul. Królewska już przejezdna

Dzisiaj przed południem usunięto znaki zakazujące wjazdu w ul. Królewską. Oznacza to, że kierowcy mogą już korzystać z tej ulicy.

We środę kilkanaście minut przed godziną 11 otwarta dla ruchu pojazdów została ul. Królewska w Lublinie. Przez ostatnie cztery miesiące była ona nieprzejezdna ze względu na prace związane z remontem deptaka. Kierowcy musieli korzystać z objazdów.

Na zamkniętej części ulicy Królewskiej przejezdny był tylko jeden pas jezdni, przeznaczony dla pojazdów komunikacji miejskiej, służb ratunkowych i komunalnych oraz taksówek. W ostatnich dniach pracę dobiegły końca i zapadła decyzja o ponownym udostępnieniu ulicy kierowcom.

Aby bezpiecznie można było korzystać z tego odcinka, wykonawca musiał uzupełnić i wyrównać nawierzchnię oraz nanieść oznakowanie poziome.

2018-08-29 14:19:09
(fot. UM Lublin)

Zobacz również

21 komentarzy

 1. Ale biedaki na zdjęciu. Na piechotę chodzą, bo nie stać ich na samochody. Nie to co my – posiadacze samochodów, co prawda bez miejsca parkingowego, ale przynajmniej z samochodem.
  Żadnego pedalarza na chodniku, samochód też tylko jeden? Aż trudno poznać, że to Lublin.

 2. Gdzie się podziały upokarzające słupki?

 3. i po co to było robić? dobrze było, rozkopali, pieniądze nasze wydali i przez pół roku zniszczyli wizytówkę miasta. A jak tak się przypatrzeń tej nowej kostce, jakby przypadkowo układanej z różnego rodzaju kolorów to woła o pomstę. Niepotrzebny wydatek nikomu

  • Jak to nikomu? Kto z ratuszowych miał zarobić to zarobił a Żuk ma granitowe podjazdy przy nowych domach za miastem. Choć mozliwe, że gdzieś dalej, by się nikt nie dopatrzył. Przecież po rozwodzie, z młodą siksą, w bloku dziadować nie będzie.Te nie z milości tylko dla kasy i luksusu ze starymi capami się wiążą.

   • He he Ciebie to zadna siksa nie chce i reka juz boli, stad te frustracje na forum. A jak ktos na tym zarobił i masz dowody to napewno juz powiadomiľes odpowiednie organy, czy tylko tak pieprzysz jal każdy troll.

  • No szkoda a można było postawić pomnik wodza naszego napoleona z zoliborza – toż to by była dopiero wizytówka miasta a tak znowu inwestycja – szok.

   • Jaka inwestycja? Wymieniać nową nawierzchnię na chińskie granity bo kolega okazyjnie parę kontenerów kupił i nie mial co z tym zroić? Nie bądź śmieszny

    • To ty jestes smieszny, inwestycja jak najbardziej w turystów a już widze ten kociokwik na forum jakby ratusz wział 3 razy droższe „nie chińskie” granity. Zadłużenie miasta rośnie a ratusz stać na taka droga kostke,zamiast jak wszyscy kupic z Chin i bla bla bla, pożywka dla trolli na miesiac. A twoje interesy ze szwagrem i kontenerami to nas średnio interesuja, było myslec wczesniej a nie próbowac opchnac Zukowi :))

 4. Nie pisze się „we środę”.

 5. Znaki to stały dla niewidomych.Bo ciągle korki tam były.A Policji i Straży Miejskiej ani widu ani słychu.Bo kosili babcie z rzodkiewką.

 6. A tej ulicy to węższej już nie dało się zrobić – bo jak na razie autobusy mają problem z minięciem się a tak to i osobówki nie mogłyby się minąć, XD

 7. Kostka układana przy budowie deptaka nowa ? A to sie budowlańcy to moga nowych rzeczy dowiedziec.

 8. Ja rozumiem, że kampania ruszyła, ale tytuł jednak cokolwiek na wyrost.
  Koniec jednego objazdu, trochę ich jeszcze w naszym pięknym mieście zostało…

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Kaufland wraz z partnerami – LUX MED i Geneva Trust zapraszają mieszkanki województwa lubelskiego do udziału w bezpłatnym badaniu mammograficznym
Kiermasz Bożonarodzeniowy Podmiotów Ekonomii Społecznej
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Weź udział w „Wampiriadzie”! Przyjdź i oddaj krew