690 680 960

Lublin: Chwilę po pobiciu wpadli w ręce policyjnych wywiadowców

Wczoraj w Lublinie dwóch młodych mężczyzn pobiło i okradło 32-latka. Chwilę później sprawcy byli w rękach policyjnych wywiadowców.

Do zdarzenia doszło wczoraj około północy w rejonie ul. Krakowskie Przedmieście. Policjanci otrzymali informację o pobiciu. Na miejscu poszkodowany 32-latek przekazał mundurowym, że pobiło go dwóch mężczyzn. Napastnicy zabrali mu telefon oraz pieniądze i obaj byli ubrani w białe bluzy.

– Kiedy wywiadowcy ruszyli do poszukiwań, poszkodowany na jednej z ulic rozpoznał sprawców rozboju. Po chwili dwójka lublinian była w rękach policjantów. Okazali się nimi 30-latek i jego 18-letni kolega – informuje asp. Anna Kamola z lubelskiej Policji.

Mężczyźni trafili do policyjnego aresztu. Obciążające dla nich będzie nagranie z miejskiego monitoringu, który zarejestrował całe zajście.

Za przestępstwo rozboju kodeks karny przewiduje karę do 12 lat pozbawienia wolności.

2015-09-25 15:08:54
(fot. ilustr. lublin112.pl)

7 komentarzy

 1. napier…lić gum po plecach i wypuścić gołych w lesie sto kilometrów od domu!!! inaczej nie zrozumieją! Całe śródmieście to jedna wielka patologia i kure…o. Lubartowska i wszystkie boczne uliczki to jeden wielki śmieć ludzki… Tyle w temacie

  • O widzę że kolega ma przykre doświadczenia z tych ulic , chłopie ty myślisz że na innych ulicach , osiedlach jest tak kolorowo ? nie, wszędzie można w japę dostać za byle bzdurę . Teraz to małolaci nie dość że piją to i ćpają to i w deklach się przewraca . Na Lubartowskiej menelstwo to widać gołym okiem gdzie indziej chowają się po klatkach i tyle w temacie .

  • Tak zgadzam sie pal nawsadzac ale nasze głupie prawo chroni takiego. Zamiast tego w cieplej celi z obiadkiem podanym pod nos i z kolegami w karty będzie grał.

 2. Związek rodem z antycznej Grecji postanowił się wzbogacić. Będzie niska szkodliwość?

 3. powinni przywrocic resocjalizację przez pałowanie do nieprzytomnosci.Nie ma lepszej kary.sąd ich wypusci,bo nic sie przeciez nie stało.

Kursy walut

 • USD 4.348zł 0.51%
 • GBP 5.3595zł -0.03%
 • EUR 4.7089zł -0.15%
 • CHF 4.6918zł -0.29%

Polub nas