Lublin: Będzie równiej na ul. Fabrycznej. Ale tylko na małym odcinku

Drogowcy zajęli się pofałdowaną nawierzchnią na ulicy Fabrycznej w Lublinie. Remontują 50-metrowy odcinek.

Kierowcy przejeżdżający w sobotę ulicą Fabryczną w Lublinie dostrzegli ekipę drogowców zrywających znajdującą się w fatalnym stanie nawierzchnię. Od samego rana trwa tam remont kilkudziesięciometrowego odcinka tej ulicy. Na pasie w kierunku Majdanka nawierzchnia została sfrezowana, obecnie trwa układanie nowej warstwy asfaltu.

Prace objęły najbardziej zniszczony odcinek ulicy, od mostu na rzecze Czerniejówce do skrzyżowania z ulicą Kościelną. Zgodnie z planem, roboty w tym miejscu powinny zakończyć się jeszcze dzisiaj wieczorem.

Kierowcy jadący ulicą Fabryczną powinni spodziewać się niewielkich utrudnień w ruchu. W stronę Majdanka dostępny jest tylko jeden pas ruchu. Wprowadzono także zakaz skrętu w lewo, w ulicę Bronowicką, do której dojazd możliwy jest tylko od strony ulicy Łęczyńskiej. Utrudniony jest również wjazd w ulicę Kościelną.

(fot. lublin112)
2015-12-12 15:34:25

Zobacz również

9 komentarzy

 1. 50 metrów… hahahaha i jeszcze w grudniu hahahaha co za kraj posrany… ciekawe jak na to fundusze unijne zdobyli ??? bo miasto przecież biedne i nie ma…

  • typowa cebula od ciebie wali. Zamiast sie cieszyc, ze wreszcie sie wzieli za ten odcinek, na ktory strach taczka bylo wjechac, a co mowic codziennie samochodem jezdzic, to ty jeszcze narzekasz. Jak widzisz w grudniu mamy plusowe temperatury wiec dlaczego tego nie wykorzystac, gdyby nic nie robili, to bys narzekal,z e ladna pogoda a nic nie robia. Wam cebulakom – umyslowemu plebsowi – nigdy nie dogodzi.

  • poszło na Aqua i Arenę…

 2. Po co to robić jak na wiosnę będzie 2 razy gorzej niż teraz ? Pieniądze wyrzucone w błoto

 3. co za glupki sa w tym Ratuszu rece opadaja a ty hujsmail nie madrzejszy o nic od nich a moze jednak 25 metrow to nie robi roznicy na 25 metrach tez robia -debilu-hujsmail

 4. Wy tempe kierowczyny spalinowych wózków inwalidzkich jak zwykle tylko o sobie. Na remontowanym odcinku zbierała się woda, chlapaliście pieszych od stóp do głów pomijając, że chodnik po stronie kościoła stał pod wodą. Zaopatrzcie sie w mózgi niezbędne do myślenia i używania wyobraźni.

 5. Mam nadzieję, że przy okazji remontu powstanie bus-pas lub przynajmniej tak potrzebna ścieżka rowerowa. Czy p. Kieliszek ogłosił już tę radosną nowinę?

 6. W końcu, dobre i 50m. To co że w grudniu, temperatura jest ok. Jak w lipcu będzie 2 stopnie to wyjdziecie w koszulkach i krótkich spodenkach „BO TO LIPIEC!” cymbały. Jest pogoda to robią.

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7512zł 0.29%
  • GBP 5.1235zł 0.18%
  • EUR 4.5497zł 0.13%
  • CHF 4.2183zł 0.05%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Baśnie i bajki przeczytają znane osoby z terenu gminy. Posłuchać będzie mógł każdy
  Na placu Litewskim odbędzie się Nabożeństwo Ekumeniczne „Idę po wodzie”
  Gra miejska- Świąteczny Lublin
  Święta z Warsztatami Kultury
  W sobotę rusza cykl treningów i biegów indywidualnych CITY TRAIL