Środa, 17 kwietnia 202417/04/2024
690 680 960
690 680 960

Lubelska Giełda Staroci oraz wyprzedaż garażowa przyciągnęły tłumy (dużo zdjęć)

Łatwiej chyba byłoby wymienić, czego nie było na niedzielnej Giełdzie Staroci oraz wyprzedaży garażowej, niż to, co oferowali sprzedawcy. Oba wydarzenia cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem.

Tradycyjnie już, jak w każdą ostatnią niedzielę miesiąca, na placu Zamkowym zorganizowana została Lubelska Giełda Staroci. Równolegle tuż obok, gdyż na parkingu targu Pod Zamkiem, odbyła się wyprzedaż garażowa.

Piękna, wiosenna pogoda sprawiła, iż oba wydarzenia przyciągnęły prawdziwe tłumy zarówno sprzedających, jak też kupujących. Na licznych stoiskach znaleźć można było mnogość różnego rodzaju przedmiotów na każdą kieszeń. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

13 komentarzy

 1. Dobrze, że napisano, że chodzi o „giełdę staroci”. Bo ktoś mógł by pomyśleć, że chodzi o stare samochody. pojazdy te, parkując na największym placu w centrum miasta, udowadniają, że Lublin jest jednym z najbardziej zagraconych miastu UE.

  • To jest giełda staroci i wyprzedaż garażowe, 2 imprezy obok siebie, no może w pewnej odległości od siebie. Giełda samochodowa jest na Elizówce i chyba jedyną rzeczą, której tam nie da się kupić to samochody. Po za tym tam jest wszystko od używki po nowe.

  • to zmień miasto , naj;epiej wyjedź rowerem , proponuję na jakiś odludny zakątek np w bieszczady tam Ci żadne auto nie zagrozi , nie będzie PDP , skończy się mędzenie w Lublinie , nie zatęsknimy wróci normalość ADIEEE

 2. Za darmo nie wezmę :-))

 3. Mam źródło światła ledowe, mój stary miał żarówki wolframowe. Jego tato miał lampy naftowe, jego tato miał świeczki. Jak mniemam nikt nie wrócił do poprzednich wersji, może w kościele się przydadzą ciemnotę wciskać ha ha :-))

  • Wracają do lampy naftowej ale środek wymieniają na led, ale gdy popatrzysz uważnie to w sklepie bez problemu znajdziesz świeczki ledowe też.

  • Andrzejek wkrótce wrócisz do świeczek bo zielona energia da ci takie koszty, że zawyjesz. Od 1 lipca Tusk zaczyna. I prąd o 80 %

 4. Andrzejek twoja tępota jest straszna.

 5. Będzie galareta?

 6. Ładna pogoda, dużo stoisk i drogo.. Plus masa śmieci

Dodaj komentarz

Z kraju