Sobota, 20 kwietnia 202420/04/2024
690 680 960
690 680 960

Lubelscy policjanci patrzyli z drona na pieszych i kierowców. Co wypatrzyli? (wideo)

Policjanci z Lublina przeprowadzili działania skierowane na poprawę bezpieczeństwa niechronionych uczestników ruchu drogowego. Funkcjonariusze drogówki zwracali szczególną uwagę przejścia dla pieszych. Do kontroli wykorzystywano drona, który obserwował skrzyżowania i rejony przejść dla pieszych z powietrza.

45 komentarzy

  1. Niech zgadnę. Te przejścia przez jezdnię w niedozwolonym miejscu były związane z wysiadaniem, albo wsiadaniem do własnego samochodu zaparkowanego po przeciwnej stronie jezdni?

  2. Ale akcja. Policja to może zamiast zajmować się pierdołami to zajmie się tymi co naprawdę są zagrożeniem. W okolicy Tarasów Zamkowych na przejściue przed nimi to nie ma dnia ani godzinny żeby ktoś nie przejechał bardzo szybko albo na czerownym .To nie w tą stronę patrzycie i nie tych uczestników ruchu. Do tego zajmijcie się poganiaczami drogowymi, którzy jadą innym na zderzaku! Bo to jest największa plaga!!!! Kierowca może chwilę zaczekać nic mu się nie stanie.

  3. wyścigowa / dywizjonu 303 / kunickiego – zielone świeci tak kródko ze zdrowy człowiek nie zdąży przejśc… zapraszam policję będziecie mieć gdzie łapać

  4. A co z nocnymi wyścigami w nocy… tego nikt nie widzi, nie słyszy….

  5. Ale skowyt pieszych

  6. Proszę obserwować przejścia w okolicach galerii handlowych. Np. przejście koło przystanku Witosa Felicity, gdzie auta zjeżdżają z głównej drogi i kierują się na parking pod galerią. Notorycznie nie ustępują pierwszeństwa pieszym, zaślepieni wizją wydawania kasy na kolejny niepotrzebny badziew

Dodaj komentarz

Z kraju