Łowienie ryb na żywo, czyli targi dla wędkarzy Rybomania (fotorelacja)

W Lublinie trwają Targi Rybomania, skierowane do miłośników wędkowania i spędzania wolnego czasu nad wodą. Każdy kto przyjdzie na targi będzie miał okazję zobaczyć największe mobilne akwarium w Europie.

Na Targach Rybomania prezentowana jest szeroka oferta wędek, kołowrotków i akcesoriów wędkarskich, przynęt i zanęt, odzieży i akcesoriów dla wędkarzy oraz sprzętu pływającego. Nie braknie również ofert turystyki wędkarskiej jak również ofert łowisk specjalnych. Na kilkudziesięciu stoiskach wędkarze mają możliwość zapoznania się z produktami firm działających od wielu lat w branży wędkarskiej oraz zobaczenia nowości produktowych jakie czekają w 2016 roku.

Jedną z głównych atrakcji jest największe w Europie mobilne akwarium zamontowane na naczepie ciężarówki. Ma ono pojemność aż 23 tysięcy litrów. Podczas targów w zbiorniku prowadzone są pokazy połowu zaś dla dzieci przygotowano mniejszy zbiornik, gdzie mogą potrenować rzuty wędkarskimi przynętami. Będzie na nim pokazywana także prestiżowa dyscyplina muchowa.

Na targach pojawią się mistrzowie wędkarstwa znani z okładek gazet wędkarskich. Na targach obecna jest grupa wędkarzy Crazy Fishermen, którzy przyjechali z gigantyczną łodzią. Wzięli oni udział w tegorocznych mistrzostwach świata w łowieniu drapieżników.

Rybomania odbywa się w hali Targów Lublin przy ulicy Dworcowej. Zwiedzać ją można w sobotę od 10.00 do 18.00 i w niedzielę od 10.00 do 17.00. Bilet normalny jednorazowy kosztuje 10 zł od osoby.

2015-11-28 16:54:17
(fot. lublin112.pl)

Zobacz również

1 komentarz

 1. Zapraszamy również na naszą fotorelację z Rybomanii – http://zalewzemborzycki.com/rybomania-lublin-2015/ Targi pierwsza klasa. Mam nadzieję, że za rok znów zawita do Lublina. Wie ktoś jaka była frekwencja w tym roku? Miałem wrażenie, że delikatnie mniejsza niż w zeszłym roku. Czyżby duch wędkarstwa zanika w naszym regionie?

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7861zł -0.54%
  • GBP 5.272zł -0.36%
  • EUR 4.5764zł -0.14%
  • CHF 4.1723zł -0.21%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Klasyczne auta zjadą do puławskiej Mariny
  Zaproszenie I Turniej Lubelskiego Cebularza
  Noc Kultury – MOC Kultury!
  Tydzień Dni Otwartych z Kopernikiem
  Trwa akcja charytatywna w Parafii Matki Bożej Bolesnej w Kraśniku