Sobota, 18 maja 202418/05/2024
690 680 960
690 680 960

Łoś w niebezpiecznej pułapce. Interweniowali strażacy (zdjęcia)

Wczoraj w Kolembrodach dwa zastępy straży pożarnej prowadziły działania przy uwalnianiu łosia. Zwierzę porożem zaplątało się w drut.

Wczoraj strażacy z Radzynia Podlaskiego otrzymali zgłoszenie, z którego wynikało, że w miejscowości Kolembrody na terenie leśnym znajduje się łoś, którego poroże zaplątało się w zwoje drutu.

Na miejscu interweniowali strażacy z Radzynia Podlaskiego oraz Komarówki Podlaskiej. Przy użyciu narzędzi, kawałek po kawałku, strażacy uwalniali zwierzę z niebezpiecznej pułapki.

Działania trwały kilkadziesiąt minut i zakończyły się uwolnieniem zwierzęcia.

Łoś w niebezpiecznej pułapce. Interweniowali strażacy (zdjęcia)

Łoś w niebezpiecznej pułapce. Interweniowali strażacy (zdjęcia)

(fot. PSP Radzyń Podlaski)

7 komentarzy

 1. Tak jak ludzie zaplątują się w przepisy i sami sobie zaciskają pętle na szyi.

  • Jeżeli ktoś nie potrafi sobie poradzić w życiu (bo nie potrafi sprostać przepisom), to pozostaje jakiś przytułek i życie pod opieką innych, jaklo osoba niesamodzielna.
   No chyba, że następuje to już po dokonanym przestępstwie (czyli szczególnym złamaniu przepisów). Wtedy takiej osobie należy się już taki specjalny „przytułek”.

   • Za twoje durnowate komentarze na 112 już dawno należy się przytułek w Abramowicach bo co ma do tego łosiowaty. Ano tylko tyle że beczy na rykowisku.

    • komentarze adekwatne do poziomu czytających.
     Zresztą: źródłem inspiracji jest „radosna twórczość mędrców wszelakich” z tego forum.
     Franio tylko cytuje te mądrości…

 2. Pan Łoś superktoś:) tego co zastawił druty, strażacy powinni zaplątać i zaspawać

 3. Proponuję cenzorowi sprawdzić pochodzenie drutów. Popytać myśliwych. Prawda bywa powalająca, ale cóż, lepiej zamknąć usta i oczy, wtedy problemu nie ma.