Sobota, 18 maja 202418/05/2024
690 680 960
690 680 960

Liśnik Mały: Toyota w rowie, kierująca w szpitalu

Do dwóch praktycznie identycznych zdarzeń drogowych doszło dzisiaj na drodze krajowej nr 74 w Liśniku. W obu przypadkach auta wpadły do rowu.

Do wypadku doszło w czwartek po godzinie 12, w miejscowości Liśnik Mały w powiecie kraśnickim. Samochód osobowy wjechał tam do rowu. Jak nas poinformowano, kierująca toyotą yaris kobieta, straciła panowanie nad pojazdem w wyniku czego auto zjechało na pobocze a następnie zatrzymało się w przydrożnym rowie.

Świadkowie zdarzenia natychmiast powiadomili służby ratunkowe. Na miejsce przyjechały dwa zastępy straży pożarnej z Kraśnika oraz Liśnika Dużego a także policja i pogotowie ratunkowe. Kierująca toyotą kobieta została przetransportowana do szpitala.

Trzy godziny wcześniej, w pobliskim Liśniku Dużym miało miejsce podobne zdarzenie. Kierujący skodą stracił panowanie nad swoim samochodem i wpadł do rowu. W aucie uszkodzona została miska olejowa, co spowodowało że na drodze krajowej powstała niebezpieczna plama o długości około 100 metrów. Strażacy po udzieleniu pomocy kierującemu zneutralizowali zagrażającą bezpieczeństwu plamę.


Większy widok mapy

Liśnik Mały: Toyota w rowie, kierująca w szpitalu
Liśnik Mały: Toyota w rowie, kierująca w szpitalu
Liśnik Mały: Toyota w rowie, kierująca w szpitalu

(fot. 112 dla miasta Kraśnik – DZIĘKUJEMY)
2015-02-26 21:28:00

7 komentarzy

 1. Wiklinowy nocnik

  baba + auto = katastrofa

 2. Pani Przedstawiciel pewnie przyjmowała zamówienie podczas jazdy i taki mamy tego efekt.

  • grabarz dużurny

   Eee, tam. Ona zdolna przyjąć zamówienie – najwyżej usteczka malowała, albo i brewki.
   Tym razem przeżyła następnym razem może nie być tak dobrze i będę miał robotę.

 3. hugo z palooo dlugoo

  brawo dla przedstawicielki może teraz bedzie jeździć bezpieczniej
  i pomyśli nad zmianą pracy bo znając życie oczekują wiecej niż da sie zrobić w ciągu dnia a ludzie się na to godzą i zapieprzają po 12h i pozniej chwalą sie ile to nie zarobili lol

 4. trefne miejsce. Często tam dochodzi do wypadków w tym samym miejscu miałem wypadek jako pasażer. Z drugiej strony ulicy znicze i połamane drzewa. Przed tym miejscem źle wyprofilowany skręt jest i przy takiej pogodzie wcale nie trzeba jechac z zawrotną prędkością żeby się ździwić

 5. ta droga jest niebezpieczna. Jest tam wąsko i nie da się wyprzedzić.