Czwartek, 18 kwietnia 202418/04/2024
690 680 960
690 680 960

Liga Europejska EHF w Lublinie. MKS FunFloor Lublin – Neptunes Nantes

Już w najbliższą sobotę MKS FunFloor Lublin rozegra mecz w ramach prestiżowej Ligi Europejskiej EHF. Rywalkami lubelskich szczypiornistek będzie francuski zespół Neptunes Nantes. Mecz zaplanowano na 13 stycznia. Początek o godzinie 16:00 w lubelskiej hali Globus.

W trakcie meczu i przed rozpoczęciem sobotniego spotkania na niespodziankę mogą liczyć miłośnicy sprzętu wojskowego. 19 Lubelska Brygada Zmechanizowana im. gen. dyw. Franciszka Kleeberga wystawi Samobieżny Przeciwlotniczy Zestaw Rakietowy POPRAD. Pojawią się także żołnierze z indywidualnym wyposażeniem i bronią.

Kibice będą mieli ponadto okazję, by zobaczyć, co do zaoferowania ma 2 LUBELSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ. Jednostka wojskowa wystawi swoje stanowisko promocyjne w holu hali Globus od stronu stoku. Wojskowi zapraszają do mobilnego punktu rekrutacyjnego, w którym każda zainteresowana osoba uzyska informacje na temat różnych form służby wojskowej oraz projektów Ministerstwa Obrony Narodowej.

Przed nami szereg atrakcji, w tym spotkania z żołnierzami, czy pokaz sprzętu wojskowego i uzbrojenia. Wojskowi będą mieć też swój udział w przedmeczowej prezentacji zespołów.

Wypowiedzi przedmeczowe 

Romana Roszak

Paulina Masna

Michalina Pastuszka

Edyta Majdzińska

Daria Szynkaruk

 

Dodaj komentarz

Z kraju