690 680 960

Libacja zakończona śmiercią. Kryminalni zatrzymali mężczyznę poszukiwanego za zabójstwo

Kryminalni z Lublina, Chełma i Dorohuska zatrzymali mężczyznę poszukiwanego listem gończym za zabójstwo. 26-latek ukrywał się w jednym z mieszkań na terenie Chełma.

Policjanci z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie z Zespołu Poszukiwań i Identyfikacji Osób ustalili, że poszukiwany listem gończym za przestępstwo zabójstwa 26-latek ukrywa się w wynajmowanym mieszkaniu w Chełmie.

Mężczyzna był poszukiwany do sprawy wydarzeń z 2016 roku w miejscowości Rogatka. Sześciu mężczyzn spożywało alkohol w mieszkaniu jednego z nich. W pewnym momencie pięciu jej uczestników pobiło do nieprzytomności jednego z nich, a ciało porzucili w krzakach, gdzie mężczyzna na skutek odniesionych obrażeń zmarł. Czterej mężczyźni zostali zatrzymani i trafili do więzienia. Tylko 26-latek nie stawił się do zakładu karnego.

W czwartek kryminalni z Lublina, Chełma i Dorohuska przyjechali do jednego z mieszkań na terenie Chełma. Mundurowi zastali tam i zatrzymali kompletnie zaskoczonego ich wizytą 26-latka z gminy Dubienka. Mężczyzna jeszcze tego samego dnia został doprowadzony do zakładu karnego w celu odbycia zasądzonej kary 10 lat pozbawienia wolności.

(fot. Policja Lublin)

6 komentarzy

  1. Ukrywanie wliczyć na poczet kary? Żartuje oczywiście

  2. Od razu osadzić ze starszym więźniem tak z 25 cm pytonem, który lubi takich niedorobionych i niech sie bawi

  3. 10 lat miał siedzieć, a oni wypuścili go przed odbyciem kary. Genialne rozwiązanie, gość już dawno mógł ulotnić się zagranicę, w końcu są otwarte, lepsze ukrywanie się na wolnosci niż pierdzieć 10 lat. Serio ciężko uwierzyć, że takich zwyroli puszcza się wolno przed rozpoczęciem odbywania kary, człowiek jest ewidentnie niebezpieczny. Co za kraj, gdzie był prokurator? Co sobie myślał ten sędzia?

  4. Rex widze ze toba sie pleban bawil skoro wiesz wszystko🤣🤣

  5. Najman to TY ??

  6. i znowu en chełm…

Kursy walut

  • USD 4.4012zł 0.87%
  • GBP 5.3195zł 0.02%
  • EUR 4.6147zł 0.12%
  • CHF 4.7848zł -0.04%

Polub nas