Czwartek, 29 lutego 202429/02/2024
690 680 960
690 680 960

Łęczna: Utrudnienia w ruchu na drodze krajowj nr 82 Lublin-Łęczna

W piątek rano na drodze krajowej nr 82 Lublin – Łęczna doszło do dwóch groźnych wypadków drogowych. Są spore utrudnienia w ruchu.

W piątek rano przed godziną 7 na drodze krajowej nr 82 w Łęcznej doszło do dwóch groźnych zdarzeń drogowych. Na wlocie do Łęcznej, na zakręcie samochód osobowy najechał na tył rejsowego busa a kilkanaście metrów dalej doszło do zderzenia dwóch aut osobowych.

Na miejscu interweniowały służby ratunkowe. Jak nam przekazali Czytelnicy są spore utrudnienia w ruchu. W okolicy wypadków auta przepuszczane są wahadłowo.

W powiecie łęczyńskim, pomiędzy godziną 5 a 6:30 doszło łącznie do 5 groźnych zdarzeń drogowych. Jak informuje nasza Czytelniczka Gosia kolejne zdarzenie miało miejsce za Łęczną w Turowoli. Tam w wyniku wypadku dwie osoby zostały ranne. Na miejscu interweniowały służby ratunkowe. Są duże utrudnienia z przejazdem.

Z kolei na ul. Litewskiej w Łęcznej doszło do następnego zdarzenia drogowego. Czytelniczka relacjonuje, że dwa auta osobowe, wiszą na skarpie, oparte o płot.

Łęczna: Utrudnienia w ruchu na drodze krajowj nr 82 Lublin-Łęczna
(fot. Policja Łęczna)

Apelujemy o rozważną jazdę. Warunki na drodze w ciągu minionej doby znacznie się pogorszyły. Miejscami jest bardzo ślisko.

2015-04-03 07:38:29
(fot. Nadesłane Paweł – zderzenie czołowe na moście w Łęcznej)

11 komentarzy

 1. Myślenie o świętach zamiast o drodze, śliska nawierzchnia, za duża prędkość i w wielu przypadkach juz letnie opony, bo przecież zimówek szkoda. A teraz to dopiero jest szkoda… materialna.

  • masz rację że zimówek szkoda w tym roku nie zakładałem i letnie dały radę, głupiemu i zimówka nie pomoże

 2. w łęcznej już wiosnę poczuli i rura

 3. jakie auta brały udział w zderzeniu?

 4. to nie swieta, to ryle

 5. od łęcznej to już trzeci świat się zaczyna albo i czwarty, niektórzy mówią że to już ukraina…

 6. Hehe , wychodzi zmiana opon , zimówek im szkoda 🙂

 7. na Litewskiej , citroen c3 i vectra A , na moście Vectra C i ford escort , Turowola Clio II i suv biały mazdy.
  Szkoły nie ma i gimbusy się udzielają na forum 🙂

 8. Tak to jest jak ryl siada za kierownice…te glaby zamiast swoich pseudosportowych samochodow powinni przesiasc sie do autobusow aby dowiezc ich na kopalnie..wtedy byloby bezpieczniej na drogach. Codziennie jezdze ta trasa i czasami az noz otwiera sie w kieszeni na widok tego jak jezdza, wyprzedzaja, cisna jak najszybciej aby dojechac na parking pod rylnia 5 samochodow wczesniej..

  • kolejny „Mistrz Kierownicy” się odezwał, troszkę samokrytyki kolego lbn, wnioskuję że kolega nie wyprzedza, nie wymija, jeździ 50 km/h, i w ogóle jest IDEALNYM kierowcą (taki standard – wszyscy wokół „źli” a ja kierowca z bombowca) Gratuluję umiejętności. Ps jestem z Lublina, ale zaczynam wnioskować że LLE, LKR, LSW i Bóg wie jacy jeszcze – to kierowcy bez umiejętności, natomiast LU – to idealni kierowcy???? Jakie ma znaczenie skąd jesteś jeżeli nie używasz mózgu za kierownicą? Weź mi to chłopie wytłumacz
   Pozdrawiam

   • Kolego 4 lata jeździłem w tamtym rejonie z towarem,i to prawda „ryl” za kierownicą to półgłówek.

Z kraju

Polityka i społeczeństwo