Środa, 29 maja 202429/05/2024
690 680 960
690 680 960

Ktoś zgubił pieniądze. Policjanci poszukują właściciela gotówki

Policjanci z Lubartowa poszukują właściciela gotówki, która została znaleziona przy bankomacie w centrum Lubartowa. Pieniądze czekają do odbioru w budynku Komendy Powiatowej Policji w Lubartowie.

Policjanci z lubartowskiej policji poszukują właściciela pieniędzy, które zostały znalezione w Lubartowie przy bankomacie na ul. Lubelskiej.

Znalazca natrafił na wartościową zgubę nieopodal galerii handlowej w centrum miasta.

Osoba, która zgubiła gotówkę proszona jest o zgłoszenie się do Komendy Powiatowej Policji w Lubartowie.

(fot. pixabay.com)

2 komentarze

  1. To pewnie bankomat PKO przy ratuszu. Tam byłam świadkiem jak klient odszedł po dłuższym czekaniu na transakcje , i wtedy bankomat „wypluł” pieniądze. Ale jeszcze wróciliśmy klienta!

    • Czy potrafisz czytać ze zrozumieniem? PRZY bankomacie a nie W bankomacie. Niestety poziom społeczeństwa w Polsce jest coraz niższy… Ponadto. Jeżeli Klient, nie odbierze w bankomacie wypłacanych środków, bankomat te środki „chowa”. Jeżeli karta użytkowana przez Klienta, jest z tego samego banku co bankomat, środki po weryfikacji transakcji są zwracane na rachunek. Jeżeli jest to inny bank, to kwestia zarejestrowania zgłoszenia choćby na infolinii czy w oddziale. Niestety, w takiej sytuacji kłania się brak podstawowych elementów edukacji i logicznego myślenia. Można popełniać błędy, każdemu się to może przytrafić, nikt nie jest idealny, natomiast chwaląc się swoją indolencją na forum publicznym, to niestety (a może i dla tych osób stety), trzeba mieć inteligencję na poziomie kupy, w którą wdepnęło się w zeszłym tygodniu nowym butem, w drodze do sklepu osiedlowego oddalonego o max. 10 metrów od miejsca zamieszkania.

Wiadomości z info112