Piątek, 19 lipca 202419/07/2024
690 680 960
690 680 960

Ktoś zgłosił, że do wody wpadł wędkarz. W przeręblu w rzece morsował mężczyzna (zdjęcia)

W poniedziałek po południu strażacy z Hrubieszowa i Werbkowic interweniowali na rzece Huczwa. Ze zgłoszenia wynikało, że miał się tam topić wędkarz. Na miejscu pojawiła się również policja.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek po godzinie 12 w Werbkowicach w powiecie hrubieszowskim. Strażacy otrzymali zgłoszenie, z którego wynikało, że do rzeki wpadł wędkarz.

Na miejscu interweniowała policja oraz strażacy z Hrubieszowa i Werbkowic. Jak się na miejscu okazało, mężczyzna morsował w przeręblu w rzece, a następnie po skończonej kąpieli udał się do domu.

Strażacy zabezpieczyli miejsce i schody prowadzące do rzeki. Po tym czynności służb na miejscu zakończyły się.

(fot. OSP Werbkowice)

6 komentarzy

 1. Jak widać na powyższym przykładzie,ORMO już nie ma,ale jego szpiegosko-donosicielska spuścizna pozostała u niektórych osobnic i osobników.

 2. A gdyby to był jednak wędkarz, to co byście pisali? Tylko wrzeć na ludzi, szydzić, oskarżać, a gdzie spieszenie z pomocą?

  • Zygmunt z ulicy Zygmunta

   Skoro był to przytomny człowiek to można było się zapytać, porozmawiać.

  • To w takim razie dzwoniący na alarmowy musieli widzieć sytuację przez szybę samochodu skoro twierdzisz, że ktoś szydzi i oskarża. Dlaczego nie próbowali pomóc temu,, wędkarzowi”? Nawet nie wiedzieli dokładnie co się stało.

   • Masz rację, że mogli nie wiedzieć, co się stało. Pewnie widzieli nie sytuację, a tylko sam przerębel, z czego wywnioskowali, że wpadł do niego wędkarz. Chyba że coś tam jednak widzieli, ale zinterpretowali to po swojemu. Jakiś czas temu podobnie było ze zgłoszeniem, że do zalewu w Nieliszu wpadł spadochroniarz, a okazało się, że to kitesurfer sobie pływał.

Z kraju

Sport