Wtorek, 23 kwietnia 202423/04/2024
690 680 960
690 680 960

Kto oskórował psa? „To kolejny taki przypadek w okolicy”

W miniony piątek Stowarzyszenie Milejów Dla Zwierząt poinformowało o szokującym odkryciu jednego z mieszkańców gminy Kurów. Natrafił on na oskórowanego psa.

Stowarzyszenie Milejów Dla Zwierząt przekazało w miniony piątek informację, że jeden z mieszkańców gminy Kurów powiadomił o odnalezieniu oskórowanego psa.

– Dzisiaj otrzymaliśmy zgłoszenie tak okrutne. Oskórowany pies, najprawdopodobniej żywcem. Zwierzę znalezione pomiędzy miejscowościami Barłogi – Choszczów, gmina Kurów. Porzucone w widocznym miejscu. Odpowiednie służby poinformowane – napisało Stowarzyszenie.

Z relacji SMDZ wynika, że osoba, która poinformowała o tej sprawie, przekazała również, że ma to być kolejny taki przypadek w okolicy.

– Osoby, które mogą coś wiedzieć, lub rozpoznają psa proszone są o kontakt z policją. Uważajcie na swoje zwierzęta, zgłaszajcie, jeśli widzicie coś niepokojącego w okolicy – apeluje Stowarzyszenie Milejów Dla Zwierząt.

Ze względu na drastyczne zdjęcie nie zostało ono u nas umieszczone, znajduje się na profilu Stowarzyszenia na Facebooku.

(fot. pixabay.com – ilustracyjne)

11 komentarzy

 1. Mam nadzieję że go złapią i zrobią to samo temu zwyrodnialcowi, co on tym biednym psom uczynił.

  • O ile go znajdą. Jak dobrze zagra świra to dostanie najwyżej zawiasy. A w ogóle dlaczego piszemy „on”? Może to ona? To są skutki piątki dla zwierząt, kobity pozyskują futra z alternatywnych źródeł.

   • Na bank to on, sprawdź sobie statystyki takich brutalnych przestępstw, mężczyźni w nich przodują. To oni najczęściej mają rys psychopatyczny.

 2. oko za oko tylko to byłoby właściwe wobec tego je..ego …rwiela syna ..uja i kloaki

 3. Nie popiścic właścicielowi! Zrobić to samo! Jak można bycoś tak okrutnym !!! Brak słów

 4. Piękne komentarze nie ma co . Bardzo katolickie i życzliwe. Proszę sobie zobaczyć na youtubie jak w Szanghaju przyrządzane są bitki z psiego mięsa t.zw klepanki w grzybkach mun .

  • Tu nie jest Szanghaj.To kraj o innej cywilizacjji,kulturze,zwyczajach żywieniowych.Podoba Ci się tamtejsze życie?Pakuj się i bay,bay Żyjemy w Polsce,a u nas pies nie jest zwierzeciem hodowlanym,jakbyś nie miał świadomości,a traktowane jest w więkrzości jako przykaciel,a nawet członek rodziny.Tylko pies jest w stanie zapewnić wierność,lojalność i wybaczyc najwiękrze zlo ,ktore czlowiek mu wyrzadził.

 5. A może jakiś znachor

 6. Jest popyt na skórę psa. To jest powodem. Na początku XX wieku istniało przekonanie, że skóra z psa leczy bóle „krzyża” kręgosłupa. Przychodnie zamknięte 🙂 wracamy do tradycyjnych metod leczenia. 🙂

 7. Najważniejszy jest człowiek!Takiego co się dopuścił tego okrutnego i brutalnego czynu ukarałbym mandatem za zaśmiecanie i bezwzględnym zakazem zbliżania sie do zwierząt na odległość wzroku na 3 lata.Żeby nie było to tamto;jeżli zobaczy kota to ma odwrócic głowę,a jeżeli zobaczy psa to…w długą

Z kraju