690 680 960

Krzyczał i przewracał meble. Z domowej awantury trafił prosto do więzienia

Zamojscy policjanci podczas interwencji domowej zatrzymali 31-latka. Jak się okazało awanturnik był poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności.

Przedwczoraj zamojscy policjanci przyjęli zgłoszenie, z którego wynikało, że w jednym z mieszkań na terenie gminy Miączyn doszło do awantury. Pijany mężczyzna krzyczał i przewracał meble.

Na miejscu mundurowi zastali zgładzającego, a także awanturującego się mężczyznę. 31-latek był kompletnie pijany i miał problemy z utrzymaniem równowagi. Podczas jego legitymowania okazało się, że jest on poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Zamościu celem odbycia kary 6 miesięcy pozbawienia wolności za wcześniej popełnione przestępstwo przeciwko mieniu.

Mieszkaniec gminy Miączyn został doprowadzony do komendy i osadzony w policyjnej celi. Wczoraj trafił do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższe pół roku.

(fot. lublin112.pl – ilustracyjne)

2 komentarze

 1. Cieee chorobaaaa !!!

  Facet wyraźnie się wystraszył „zgładzającego”, więc nic dziwnego, że w obawie śmierci się awanturował 😆

  Za „moich” szkolnych czasów, pani w szkole, powiedziałaby: „Ośle, ośle sam pisałeś, a przeczytać nie umiałeś ? (zanim artykuł opublikowałeś).

 2. Słuchaczka radia Marysieńka

  Z domowej awantury trafił prosto do więzienia – wniosek z tego taki, ze jak ma się zaplanowaną odsiadkę, to się siedzi cicho jak przysłowiowa mysz pod miotłą

Kursy walut

 • USD 4.3833zł 2.11%
 • GBP 5.2764zł 0.37%
 • EUR 4.7195zł 0.59%
 • CHF 4.7458zł 0.93%

Polub nas