690 680 960

Krzemień: Dwie osoby trafiły do szpitala po zderzeniu dwóch aut

We wtorek przed południem na drodze krajowej nr 74 doszło do zderzenia dwóch aut. Do szpitala przetransportowano dwie osoby.

Do wypadku doszło we wtorek przed południem w miejscowości Krzemień, na drodze krajowej nr 74, pomiędzy Janowem Lubelskim a Frampolem. Jak nam przekazano w rejonie skrzyżowania z drogą lokalną zderzył się dwa auta osobowe, volkswagen i kia. Po zderzeniu oba wpadły do przydrożnych rowów, jeden z nich dachował.

Policjanci ustalili wstępnie, że jedno z aut wyprzedzało ciężarówkę i zderzyło się z pojazdem, który wykonywał manewr skrętu, na drogę lokalną.

Na miejscu interweniowały zespoły ratownictwa medycznego, straż pożarna i policja. Do szpitala przetransportowano dwie osoby. W rejonie wypadku przez kilkadziesiąt minut droga była całkowicie zablokowana, a ruch skierowano na objazdy. Trwa ustalanie dokładnych okoliczności zdarzenia.

2017-01-24 12:16:31
(fot. Auto Łysiak Assistance POmoc Drogowa Janów Lubelski)

9 komentarzy

 1. To wina obustronna ? Jeden nie spojrzał w lusterko, drugi wyprzedzał na skrzyżowaniu i ciągłej linii. Ten co skręcał mógł nie zauważyć wyprzedzającego jak mu ciężarówka zasłoniła…

  • Przed skrzyżowaniem się nie wyprzedza , podwójną ciągłą masz jak wół !! Kogo miał się spodziewać ze swojej prawej strony , ‚Titanica’ ?

  • A od kiedy to można wyprzedzać na skrzyżowaniu i na ” podwójnej ciągłej”.
   Gdzie ty człowieku robiłeś prawojazdy, w San Escobar?

  • Ty znafco , w terenie zabudowanym wyprzedzał ciąg pojazdów na lini ciągłej i skrzyżowaniu to jaką Ty tu obustronną winę widzisz?

 2. Z tych co to muszą wyprzedzić wszystkich i wszędzie.

 3. a od kiedy to wyprzedza sie na skrzyżowaniu o ruchu niekierowanym lub bezpośrednio przed nim ? no chyba że coś mi umknęło ……..

 4. Nie powiedział bym kolego, miałem taką sytuację że byłem wyprzedzany na skrzyżowaniu, przejściu dla pieszych i linii podwójnej ciągłej, ja skrecalem w lewo, przyjechała policja i wina moja bo nie upewnilem się czy nie jestem wyprzedzany

  • Było iść do sądu,przyznałby Ci rację. Moja koleżanka miała taki przypadek i sąd ożekł co innego niż policja, winę ponosi ten który nie stosując się do przepisów ruchu drogowego doprowadza do wypadku lub kolizji.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Światowy Dzień Zwierząt – Dzień Otwarty Schroniska
Seniorze! Jak nie dać się jesiennej chandrze, nie nudzić się w domu, a przy okazji zaoszczędzić? Wszystkiego dowiesz się w Galerii Olimp!
Koncert Siema Żaki na placu Litewskim. Zagrają muzyczne grupy studenckie
Zaproszenie na otwarcie Farmy Dyniowej w Lublinie
Wykopki kartoflane w Muzeum Wsi Lubelskiej