690 680 960

Krzczonów: Kolejny pościg za pijanym kierowcą. 38-latek miał 1,5 promila

Lubelscy policjanci po kolejnym w ostatnich dniach pościgu zatrzymali pijanego kierowcę. 38-latek podczas ucieczki próbował przejechać policjanta.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek przed południem w Krzczonowie. Policjanci podjęli próbę zatrzymania kierowcy volkswagena. Mężczyzna nie zatrzymał się i rozpoczął ucieczkę po lokalnych drogach.

– Podczas ucieczki kierujący popełniał wykroczenia drogowe zagrażając innym uczestnikom drogi. W trakcie próby zatrzymania usiłował najechać na policjanta. Mężczyzna w Krzczonowie porzucił pojazd i kontynuował ucieczkę pieszo. Policjanci dogonili mężczyznę – informuje asp. Anna Kamola z KWP Lublin.

Uciekinierem okazał się 38-letni mieszkaniec gm. Krzczonów. Badanie alkomatem wykazało u niego ponad 1.5 promila alkoholu w organizmie. Mężczyzna za swoje postępowanie odpowie przed sądem.

2015-09-29 11:15:31
(fot. ilustr. lublin112.pl)

11 komentarzy

 1. Prosimy o pokazywanie wizerunków potencjalnych morderców.Za tydzień może ludzie go złapią jak będzie za kólkiem bo będzie jeździł jak to widać.Skonfiskować auto na poczet kary potem do lamusa.Za złapanie na zakazie odwieszenie kary lub zamiana za pracę na cele społeczne pod aresztem domowym roboczo godzina 5 zł brutto..

  Inaczej się nic nie zmieni a wręcz jest coraz gorzej Wolna Amerykanka panuje wiec co mi tam..

  • Myślę, że jak takie zachowania będą się często powtarzać to w końcu dojdzie do zmian w prawie o których teraz możemy sobie tu tylko popyskować.
   Chociaż, jeśli weźmie się pod uwagę, że często po pijaku jeżdżą sami posłowie (oraz ich „pociechy”, żony i kochanki) to te zmiany mogą nie nastąpić z obawy, że i ich mogłoby zaboleć..

 2. Już go chciał od razu przejechać, sam mu wlazł przed maskę i to nie było przejście dla pieszych.

 3. Jestem zdecydowanie za zabieraniem samochodów… jak drugi raz złapany to baaaardzo wysokie kary pieniężne…

 4. Łukaszenki nie darzę sympatią ale pijaków ostro wziął za mordy. Już czas najwyższy to ukrócić również u nas. Ale osły wolą pieszych narażać nowelizacją na przejściu niż samemu stracić samochód za gorzałkę.

 5. Po co gonić pijusa szkoda tylko paliwa i pieniędzy podatników. Odrazu należy strzelać i to tak by zabić. Polska to ciekawy kraj są ludzie dokładnie menelem pijący i inne robactwo które mimo ze nie pracuja a żyja mało tego stać ich na picie codziennie nie dają temu krajowi nic a czerpią z niego a dokładnie z nas podatników ile się da. Nasuwa się tylko jedna myśl komu są potrzebni tacy ludzie żadna partia polityczną nie jest zainteresowana by zmienić prawo tak by tych nierobowi wykluczyć że społeczeństwa.

 6. Dlaczego nie pokazujecie twarzy takich s………w ?

  • Też mnie to zastanawia! To byłaby najlepsza kara, a zarazem resocjalizacja. Może nawet usprawniłoby to działanie naszych sądów, mam na myśli samosądy na takich s….w.

 7. Do takich pościgów powinni używać wyrzutni typu bazooka. Szkoda ludzi, którzy mogli ucierpieć podczas tej głupiej przejażdżki.

 8. To już chyba jakaś moda albo taki lans: napij się , jedź i uciekaj przed policją, a będziesz w mediach, wszyscy o Tobie przeczytają, a może nawet filmik ktoś nagra i opublikuje!
  Strach się bać.

 9. Co za idiota. Na trzezwo uciekal by szybciej 🙂

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Seniorze! Jak nie dać się jesiennej chandrze, nie nudzić się w domu, a przy okazji zaoszczędzić? Wszystkiego dowiesz się w Galerii Olimp!
Koncert Siema Żaki na placu Litewskim. Zagrają muzyczne grupy studenckie
Zaproszenie na otwarcie Farmy Dyniowej w Lublinie
Wykopki kartoflane w Muzeum Wsi Lubelskiej
Eko Targ w Świdniku