Środa, 22 maja 202422/05/2024
690 680 960
690 680 960

Kradła artykuły spożywcze. Pokrzywdzeni oszacowali straty na kwotę blisko 16 tysięcy złotych

Wkrótce przed sądem stanie 27-latka podejrzana o liczne kradzieże sklepowe. Z półek zabierała głównie duże ilości artykułów spożywczych. Wartość utraconego mienia oszacowana na kwotę blisko 16 tysięcy złotych. Kobieta usłyszała już zarzuty kradzieży i została też tymczasowo aresztowana.

W ubiegłym tygodniu chełmscy policjanci otrzymali zgłoszenie o kradzieży sklepowej, do której doszło w jednym z supermarketów w Chełmie. Na miejsce został skierowany policyjny patrol.

– Z relacji personelu wynikało, że jedna z klientek po zrobieniu zakupów próbowała z wózkiem opuścić teren sklepu bez zapłaty za znajdujące się w nim produkty. Została ujęta przez pracowników ochrony i przekazana interweniującym policjantom. Funkcjonariusze ustalili, że to 27-letnia obywatelka Ukrainy. Kobieta została zatrzyma – informuje komisarz Ewa Czyż z chełmskiej Policji.

Jeszcze tego samego dnia kryminalni ustalili, że to nie jedyne przewinienie kobiety. Pod koniec ubiegłego roku dokonała kilku innych kradzieży, również na terenie supermarketów w Chełmie. Produkty, które zabierała ze sklepowych półek to głównie duże ilości artykułów spożywczych. Pokrzywdzeni oszacowali wartość strat na łączną kwotę blisko 16 tysięcy złotych.

– Kobieta usłyszała już zarzuty kradzieży, za co grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności. Została też doprowadzona do sądu, który przychylił się do wniosku śledczych i postanowił zastosować wobec niej środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy – dodaje komisarz Ewa Czyż.

PRZECZYTAJ

Czujnik tlenku węgla uratował czteroosobową rodzinę z Zamościa

17 komentarzy

  1. Czytać nie trzeba było, a już wiedziałem że to kraina U

  2. Dobrze, że została aresztowana. Pamiętam dobrych parę lat temu, jak jakaś pracująca na kasie Ukrainka przepuszczała swoich ziomali z wózkami towaru bez skanowania. Po postawieniu zarzutów udała się za Bug i z procesu nici. No i stawiam dolary przeciw orzechom, że po ataku Rosji na Ukrainę ojczyzny nie opuściła.

  3. Robić się nie chce a żreć niestety tak!!

  4. gonić ta hołote ukraińska

Dodaj komentarz