Niedziela, 14 lipca 202414/07/2024
690 680 960
690 680 960

Kradł perfumy w Lublinie i Biłgoraju. Nakradł na ponad 12 tys. złotych

Kryminalni z Lublina ustalili i zatrzymali 39-letniego mieszkańca Zamościa, który odpowie za kradzieże w drogeriach. Jego łupem były przede wszystkim drogie perfumy. Łęczne straty to ponad 12 tysięcy złotych.

Do kradzieży dochodziło w ostatnich tygodniach w sklepach na terenie Lublina i Biłgoraja. Mężczyzna brał z półek drogie perfumy. Następnie wykorzystując nieuwagę personelu, wychodził ze sklepu. W ten sposób dokonał kradzieży na łączną kwotę ponad 12 tysięcy złotych.

Zatrzymanie sprawcy było efektem pracy operacyjnych z III komisariatu. Funkcjonariusze przy współpracy z policjantami z „mienia” oraz mundurowymi z Zamościa zatrzymali 39-latka. Mężczyzna trafił na komisariat.

Tam usłyszał 4 zarzuty kradzieży, do których popełnienia się przyznał. Za to przestępstwo grozi kara do 5 lat więzienia.

Jeden komentarz

  1. Prowadziłem sklep i tacy złodzieje to największa plaga, nie ci co ukradną jeden szampon lub batona. Ci zawodowi, ale to też wina tych co od nich kupują, gdyby nie mieli gdzie upłynnić fantów to by tyle nie kradł. Kradnie bo ma na to zbyt.

Dodaj komentarz

Z kraju

Sport