Poniedziałek, 27 maja 202427/05/2024
690 680 960
690 680 960

Koń utknął w piwnicy, interweniowali strażacy (zdjęcia)

Strażacy z terenu powiatu łukowskiego ratowali konia, który utknął w piwnicy. Dzięki wspólnym działaniom trzech zastępów straży pożarnej zwierzę udało się wydobyć z pułapki.

Do zdarzenia doszło wczoraj po godzinie 17 w Stoczku Łukowskim. Strażacy otrzymali zgłoszenie, z którego wynikało, że do piwnicy w budynku gospodarczym wpadł koń norweski (fiord).

Pod nadzorem lekarza weterynarii zwierzę zostało wydobyte z pomieszczenia przez przybyłych na miejsce zdarzenia strażaków.

W interwencji udział brały dwa zastępy z OSP KSRG Stoczek Łukowski oraz jeden zastęp z JRG w Łukowie. Na szczęście zwierzę nie ucierpiało w zdarzeniu.

Koń utknął w piwnicy, interweniowali strażacy (zdjęcia)

Koń utknął w piwnicy, interweniowali strażacy (zdjęcia)

(fot. PSP Łuków)

11 komentarzy

  1. Lebiega !!!! Jak nie potrafi zabezpieczyć takich miejsc , to sam powinien być zamknięty w kojcu i zrozumieć źe o wszystko trzeba dbać i myśleć 3 lata do przodu.

  2. Jak on tam wlazł? 😀

  3. To Koń Rafał

  4. Jan Cichociemny

    Koń Łysek zwalił się sam do piwnicy z pokładu Idy. Jak na dzielnego wikinga przystało!

  5. Co my byśmy zrobili bez naszych strażaków. Konia z piwnicy wyciągną, poród odiorą, gniazdo szerszeni zlikwidują, wypompują wodę z zalanych mieszkań i piwnic, ludzi z pod gruzów wyciągną, ugaszę każdy pożar i jeszcze zabawię w remizie urządzą. Nasi SUPERMENI. SZACUN !

  6. Ciekawe czy się z tego uśmiał?