690 680 960

Koń utknął w piwnicy, interweniowali strażacy (zdjęcia)

Strażacy z terenu powiatu łukowskiego ratowali konia, który utknął w piwnicy. Dzięki wspólnym działaniom trzech zastępów straży pożarnej zwierzę udało się wydobyć z pułapki.

Do zdarzenia doszło wczoraj po godzinie 17 w Stoczku Łukowskim. Strażacy otrzymali zgłoszenie, z którego wynikało, że do piwnicy w budynku gospodarczym wpadł koń norweski (fiord).

Pod nadzorem lekarza weterynarii zwierzę zostało wydobyte z pomieszczenia przez przybyłych na miejsce zdarzenia strażaków.

W interwencji udział brały dwa zastępy z OSP KSRG Stoczek Łukowski oraz jeden zastęp z JRG w Łukowie. Na szczęście zwierzę nie ucierpiało w zdarzeniu.

(fot. PSP Łuków)

11 komentarzy

 1. Lebiega !!!! Jak nie potrafi zabezpieczyć takich miejsc , to sam powinien być zamknięty w kojcu i zrozumieć źe o wszystko trzeba dbać i myśleć 3 lata do przodu.

 2. Jak on tam wlazł? 😀

 3. To Koń Rafał

 4. Jan Cichociemny

  Koń Łysek zwalił się sam do piwnicy z pokładu Idy. Jak na dzielnego wikinga przystało!

 5. Co my byśmy zrobili bez naszych strażaków. Konia z piwnicy wyciągną, poród odiorą, gniazdo szerszeni zlikwidują, wypompują wodę z zalanych mieszkań i piwnic, ludzi z pod gruzów wyciągną, ugaszę każdy pożar i jeszcze zabawię w remizie urządzą. Nasi SUPERMENI. SZACUN !

 6. Ciekawe czy się z tego uśmiał?

Kursy walut

 • USD 4.4074zł -0.57%
 • GBP 5.3351zł 0.26%
 • EUR 4.7402zł -0.16%
 • CHF 4.8004zł 0.31%

Polub nas