Komarówka Podlaska: Pijana matka opiekowała się 11-letnią dziewczynką. Miała ponad 3 promile

Radzyńscy policjanci zatrzymali kompletnie pijaną matkę, która opiekowała się 11-letnią córką. Dziewczynka trafiła pod opiekę babci.

Do zdarzenia doszło w piątek około godziny 18. Radzyńscy policjanci pojechali na interwencję dotyczącą nietrzeźwego mężczyzny, który wszczyna awantury. Zdarzenie miało miejsce na terenie jednej z miejscowości w gminie Komarówka Podlaska.

Po dotarciu pod wskazany adres mundurowi nie zastali mężczyzny natomiast była tam nietrzeźwa matka, która pod swoją opieką miała 11-letnią córkę. 42-latka miała w organizmie ponad 3 promile alkoholu. W związku z tym nastolatka trafiła pod piekę babci. Policjanci ustalają teraz wszystkie okoliczności tego zdarzenia.

2015-12-13 11:19:05
(fot. ilustr. lublin112.pl)

17 komentarzy

  1. Mam taką „przyrodnią” wnuczkę w mieście Zamość (prawie Ukraina 🙂 ) – 14 wiosen dziecku stuknęło prawie rok nazad. ale woli nic nie jeść jak ma sobie zrobić chociażby kanapkę, pranie własnych majtek uważa za uwłaczanie Jej godności, a zrobienie porządku w swoim pokoju za kwas, kichę, obciach i siarę (4w1!).
    Ale tak jak mój zapewne uczony w męczeństwie wychowywania dzieci, kolega Melchior napisał, jednym tchem gotowa wyrecytować skąd się biorą dzieciaczki i jak się je robi, modnie się wystroić i wymalować (a jakże), napyszczyć Rodzicom, że zmarnowali jej życie bo nie stać ich na kupno telefonu z najmodniejszej serii, też potrafi, chociaż z rozważnym przechodzeniem przez jezdnię też ma trudności.
    Pozdrawiam Patrysiu – Dziadek Józek.

  2. Ludziska kochane!!!Ja nie wiem w ogóle o co ten spór tutaj, 3 promile to w ciul nawet dla faceta dla kobiety to przynajmniej kilka dni picia pod rząd. Dziecka mi nie szkoda za to że nie da sobie samo rady, tylko szkoda mi za to że ma patologiczną matkę alkoholiczkę a w domu pewnie bieda aż piszczy .

  3. Chyba tytuł powinien brzmieć: „11-letnia dziewczynka opiekowała się pijaną matką.”

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Ireneusz Krosny „Mowa ciała” w amfiteatrze na Poczekajce
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Rekrutacja do drużyny futbolu australijskiego
Zasmakuj w Tradycji w Bychawie
Światowy Dzień Zwierząt – Dzień Otwarty Schroniska