Wtorek, 23 kwietnia 202423/04/2024
690 680 960
690 680 960

Kolizji i wypadków z udziałem tych pojazdów nie brakuje. Bolt nauczy swoich kierowców zasad bezpiecznej jazdy

Obowiązkowe szkolenia z zasad bezpieczeństwa w ruchu drogowym wprowadza Bolt dla swoich kierowców. Do tego dochodzą przepisy dotyczące właściwego parkowania, gdyż to również dla wielu z nich stanowi problem.

38 komentarzy

 1. Bolt potrafi być o połowę tańszy jak inne taxi więc i tak ludzie będą zamawiać.

 2. Już czuję się bezpieczniej. Jaja sobie robią? Tylko kara ginansowa to rozwiązać może.

 3. hahaha juz od dawna „weryfikują” kierowców. Jak ostatnio pod Okęciem była kontrola boltów i uberów to zatrzymali 6 nielegalnych imigrantów pracujących jak kierowcy dla nich. Firmy tego typu całkowicie nie przejmują się polskim prawem. Bolt juz raz stracił licencje i dalej prowadzi działalność bo omija polskie prawo

 4. Bolt tani więc ma zyski

 5. Widzicie tylko problem zatrzymywania się w niedozwolonym miejscu w przypadku bolta a jest to nagminne też u innych przewoźników a jak zwrócisz uwagę to jest jeszcze oburzony.

 6. Ja słyszałem takie powiedzenie. Nie masz chwilowo pracy idź na bolta.
  Żeby wozić ludzi nie tylko trzeba mieć prawo jazdy ale też trzeba umieć jeździć i znać przepisy. Do tego przydało by się żeby taka osoba była miła i kontaktowa.
  Niestety takie osoby umieją poradzić sobie z różnymi problemami i wybiorą inną lepiej płatną pracę

 7. Już to urwa widzę jak ich nauczą bezpiecznej jazdy. Im się wydaje że są krolami dróg i są ponad prawem.

 8. Takie firmy jak ten bolt powinny być zakazane !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • Na jakiej podstawie ? Czy zatrudniając nowego pracownika w jakiejkolwiek branży masz 100 % pewność że nie jest idiotą ? Weryfikacja jest prowadzona na podstawie orzeczeń psychologa i innych lekarzy. Nie oszukujmy się…można to załatwić. Według mnie jednym z problemów jest wiek zatrudnianych kierowców. Kiedyś aby zostać zawodowym wymagane było posiadanie Prawa Jazdy minimum 2 lat. Na tą chwilę jeżdżą chłopcy którzy zdobyli prawko w ubiegłe wakacje. Których często dopada syndrom tz: PONIOSŁA MNIE FANTAZJA. Oraz inna dolegliwość. Wyłączone myślenie. ( Nie wszyscy oczywiście ) Brak doświadczenia, przewidywania, wyczucia itp. Prawda jest taka…trening czyni mistrza. W przyszłym roku ma to być zmienione. Oraz to że każdy kierowca będzie musiał mieć polskie prawko. Pewnie część odpadnie. Karygodne jest dla mnie natomiast nie znajomość języka polskiego. Bez urazy. Jeśli twoja praca wymaga kontaktu z ludźmi…język na poziomie KOMUNIKATYWNYM !!! Miłego i szerokości.

 9. Teraz nauczy? Boltowyc powinny mieć licencje jak kierowcy taksówek a to czy ktoś będzie pracował w przewoozie osób to powinien mieć utrudnione jak tylko się da. Właśnie po to żeby ludzie mogli czuć się bezpiecznie.
  Apka w Polsce pewnie zaczęła przynosić straty wieć się przejęli tylko tym a nie bezpieczeństwem na Polskich drogach.

  Państwo za bardzo nie ma pomysłu jak to rozwiązać a to bardzo proste: licencje, szkolenia z bezpieczeństwa jazdy, niekaralność, testy, test z topografii miast, kurs z pierwszej pomocy przedmedycznej, większe kary i mandaty dla takich przewoźników, badania psychiatryczne/psychologiczne… Tasków powinno być tak dużo, żeby przewozem zajmowali się ci najbardzei wytrwali. A nie że każda Sashka, Ahmed, John lub Sebek wsiada sobie z lewym prawkiem i ludzi przewozi…

  • Licencję zwyczajnie wykupujesz. Zwykły kawałek papieru za który płacisz. Nic więcej. Aby ją posiadać potrzebujesz tych samych dokumentów co w przypadku weryfikacji do Bolty cz Uber. Zwykłe wyciąganie kasy od ludzi.

 10. Bolt zakupi wielbłądy.

  • Co najwyżej ci kierowcy z aplikacji mogą doić krowy, chociaż też zapewne szkolenie im się przyda !!!

Dodaj komentarz

Z kraju