Sobota, 15 czerwca 202415/06/2024
690 680 960
690 680 960

Kolizja dwóch pojazdów na ul. Diamentowej. W jednym z nich nie było kierowcy (zdjęcia)

We wtorek po południu na ul. Diamentowej doszło do zderzenia dwóch pojazdów – osobowego z dostawczym. Jak się okazało, w chwili kolizji, w aucie osobowym nie było kierowcy. Na szczęście w zdarzeniu nikt nie ucierpiał.

Do zdarzenia doszło we wtorek przed godziną 14.00 na ul. Diamentowej w Lublinie, na wysokości zakładów Herbapol. Kierowca pojazdu dostawczego zatrzymał się przed skrzyżowaniem i oczekiwał na zielone światło. W pewnym momencie poczuł uderzenie. Kiedy wysiadł z pojazdu zauważył seata, który uderzył w bok jego auta.

Co ciekawe, w samochodzie nie było kierowcy. Jak się okazało, auto było zaparkowanego w pobliżu Herbapolu i w pewnym momencie stoczyło się na jezdnię uderzając w bok dostawczaka. Przez kilkanaście minut oba pojazdy blokowały przejazd. Świadkowie zdarzenia ruszyli na pomoc i zepchnęli pojazd osobowy tam, skąd się stoczył, a pod koła położyli cegły.

Po chwili na miejscu pojawiła się właścicielka seata. Na szczęście w zdarzeniu nikt nie ucierpiał. Oba pojazdy zostały nieznacznie uszkodzone. Teraz powiadomieni o zdarzeniu policjanci ustalają szczegółowe okoliczności zderzenia obu samochodów.

Autor: redakcja

22 komentarze

  1. Już myślałem że to zapewne Izera w wersji autonomicznej, jednak zamieszczone zdjęcia przyniosły mi rozczarowanie.

  2. Wiedziałem czego się spodziewać w komentarzach. Wcale nie musi to oznaczać winy kierowcy. U mnie w pracy daja takie złomy że ręcznego często nie ma, a jak zapniesz 1 to wypada. Nie raz musialem gonić auto, mimo że zaciągnięty ręczny i wrzucony bieg.

    • to jeśli godzisz się na jazdę niesprawnym autem to świadczy tylko o Tobie. Jeśli w aucie służbowym stwierdzam jakąkolwiek usterkę to ją zgłaszam, dopóki jej nie naprawią to nie biorę tego auta. Na karcie drogowej poświadczasz, że wziąłeś auto sprawne.

  3. a ja jechalem tamtedy po 17 i dalej policja stala na bombach po co tyle czasu marnuja???

  4. Diamentowa to taki trójkąt bermudzki lublina, dalej skrzyżowanie… jakieś siły tutaj działają. Trzeba rozpisać przetarg na wypędzenie złych sił

  5. Obok tego skrzyżowania stoi taki duży budynek wyglądem przypomina zamek w Malborku. Wygonić pracowników tego budynku aby odczarowali pech tego skrzyżowania, niech te nieroby wezmą się w końcu za robotę, to w końcu ich ” działka”

  6. Eeeetam nic się nie stało po co ta cała awantura ,

Dodaj komentarz

Z kraju