Poniedziałek, 27 maja 202427/05/2024
690 680 960
690 680 960

Kolembrody: Ciało zaginionego Pawła Jemielnika odnaleziono w lesie AKTUALIZACJA

W czwartek po południu w lesie w okolicach wsi Kolembrody odnaleziono ciało zaginionego Pawła Jemielnika. Poszukiwania mężczyzny trwały od 18 kwietnia. Ciało zostało odnalezione niemal 3 km od miejsca wypadku pojazdu, którym podróżował mężczyzna.

W czwartek po południu w lesie w okolicach wsi Kolembrody natrafiono na ciało poszukiwanego 30-letniego Pawła Jemielnika. Rodzina potwierdziła tożsamość mężczyzny. W ciągu najbliższych dni zostanie przeprowadzona sekcja zwłok, która wykaże co było przyczyną zgonu zaginionego kilka tygodni temu 30-latka.

Paweł Jemielnik poszukiwany był od 18 kwietnia. Mężczyzna wyszedł z domu z zamiarem udania się do pracy. Mieszkaniec Młyńca w powiecie bialskim jak co dzień rano, wyjechał samochodem do oddalonej o ponad 20 kilometrów miejscowości, w której pracował. 30-latek podróżował autem marki Opel. W miejscowości Żelizna jego auto wypadło z drogi i dachowało. Po przybyciu na miejsce służb ratunkowych nie natrafiono na ciało mężczyzny. Od czasu zaginięcia nie było z nim żadnego kontaktu.

W poszukiwania zaginionego zaangażowano straż pożarną, straż graniczną, policję a także detektywów Krzysztofa Rutkowskiego.

Trwa ustalanie okoliczności śmierci mężczyzny.

2015-05-29 10:49:06
(fot. Policja Radzyń Podlaski)

11 komentarzy

 1. wina dudy…

  • jego jeszcze nie bo dopiero co wybrany ale prawdopodobieństwo jest, że wina systemu i nietolerancyjnego społeczeństwa. przykra ta informacja

  • @jojp, chyba Twoja, że się w ogóle urodziłeś. Przemyśl to.

 2. może chciał się obmyć i coś nie wyszło, albo ktoś mu pomógł…

 3. duda obiecał,że wyjaśni sprawę.a winni zostaną powieszeni.

  • coś ci się czasy pomyliły, za dużo oglądania wspaniałego stulecia, nie fantazjuj 🙂

 4. Pewnie pijany jechal i uciekal z miejsca zdazenia…

 5. Przez ponad miesiąc nie potrafili znaleźć mimo że szukali?

  • Ja być obca krajowca, ale znać Polska i obyczaje

   Polska być wielka Kraj. Być dobra, że sie znaleźć – wielu nie mieć tyle szczęścia

 6. To że szukali to chyba dobrze , teren do przeszukania jest dosyć duży,zalesiony a miejscami podmokły, więc nie było łatwo choć i tak został znaleziony prawdopodobnie przypadkowo, przez osobę która się po prostu na ciało natknęła. Szczęściem raczej nie można tego nazwać gdyż jego rodzina prawdopodobnie przeżyła szok. Jedynym plusem jest fakt że cała sprawa się zakończyła pomimo tragicznego finału.

 7. Sprawa zakończy się po ustaleniu przyczyny śmierci- czyli sekcji zwłok, a i to nie koniecznie. Gdzie ty ten plus widzisz? Gdzie wyczytałeś, że sprawa została wyjaśniona i zakończona?