Wtorek, 21 maja 202421/05/2024
690 680 960
690 680 960

Kolejny zgon po podaniu szczepionki na COVID-19. Mężczyzna stracił przytomność, doszło do zatrzymania krążenia

Na liście niepożądanych odczynów po szczepionce na COVID-19 pojawiła się kolejna informacja o zgonie. Tym razem chodzi o mieszkańca powiatu ciechanowskiego w woj. mazowieckim.

31 komentarzy

 1. A lekarz-celebryta telewizyjny twierdził, że NOPów będzie kilka- kilkanaście i będą to oszuści. I na opini takich padalców nasz wspaniały rząd opiera swoje działania.

  • to też wina po części chętnych do „szczepienia” gdyż dali się oszukać medykom i rządowi (nie pierwszy i nie ostatni raz…) że „szczepionka jest bezpieczna i skuteczna… co nie jest prawdą a właściwie nazwijmy rzeczy po imieniu
   OSZUSTWEM!!!! gdyż nawet producent tego eksperymentalnego specyfiku podaje w specyfikacji że nie przebadano go na interakcje z innymi lekami… a pokażcie mi emeryta nie leczącego się na coś…!
   Nie gwarantuje też skuteczności…!
   Jakim trzeba być głupcem lub wystraszonym żeby ryzykować coś co może nie działać a może cię zabić….!

   • jak już wszyscy przeszli covida i mają przeciwciała, lub mieli kontakt i nie zachorowali co znaczy że mają przeciwciała lub umarli bo starannie zadbali o niewydolność układu odporności…
    to teraz jeszcze trzeba trochę osób wykończyć eksperymentalnym specyfikiem na globalną skale… !

 2. O nikt nie odpowie za testowanie szczepionki na ludziach

 3. Szczepta się dali, chcu przesioć towarzystwo żeby mni płacić emerytur i rent dziadkum, to wolu i szczepiunku zabić

 4. Głupota tego społeczeństwa poraża. Cały system edukacji powinien się zwalić ze wstydu, że wypuścił ze świadectwami takie ameby umysłowe.

 5. Selekcja naturalna

 6. Wobec niektórych każdy system edukacji jest bezsilny

 7. Te szczepionki nie powinny być dobrowolne a zakazane !!! W DPS na siłę chcą zaszczepić pracowników wbrew ich woli to jakieś nieporozumienie….