690 680 960

Kolejny wypadek na al. Witosa. Z seata po uderzeniu w latarnię wypadł silnik (zdjęcia)

Na wyjeździe z Lublina w kierunku Piask znów doszło do wypadku. Tym razem na wysokości strefy ekonomicznej. Zderzyły się tam dwa auta. Występują spore utrudnienia w ruchu na pasie jezdni w stronę Świdnika.

Do wypadku doszło we wtorek około godziny 17:20 na al. Witosa w Lublinie. Na wysokości strefy ekonomicznej zderzyły się dwa samochody osobowe: seat i audi. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalono, kierujący seatem mężczyzna jechał w kierunku Zamościa. Wykonywał manewr zmiany pasa ruchu z lewego na prawy. Doprowadził do zderzenia z poruszającym się tuż obok audi. Wytrącony z toru jazdy seat uderzył jeszcze w słup latarni, siła uderzenia sprawiła zaś, że z pojazdu wyrwany został silnik. O słup latarni zaczepiło również audi.

W zdarzeniu poszkodowana została jedna osoba. Kierowcę seata przetransportowano do szpitala. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności wypadku. Występują duże utrudnienia w ruchu.

(fot. lublin112, nadesłane – Piotr, Rafał)

41 komentarzy

 1. Raczej ok 14. 00 to było! Jak jechałem to policja już była

  • Dokładnie o godzinie 17:18. Wyraźnie jest zaznaczone: „Kolejny wypadek na al. Witosa”. O 14 było inne zdarzenie.

 2. jedno pewne, audejka tedejka rs … zdrowa

 3. Witosa to zdradliwa ulica. Mozna jechac 70 km /h i o wypadek nietrudno, co widac na zalaczonym obrazku.

  • Zdradliwa pogoda, kiepska nawierzchnia, źle wyprofilowana prosta… wszystko nie tak oprócz stanu technicznego auta i umiejętności kierowcy

  • no wiadomo, podobna do nurbukringu, a łuk przy krauzem ogarniasz, czy dla bezpieczenstwa objeżdżasz przez kalinę?

 4. WYPAŁOWAĆ, a potem raz jeszcze pożądnie WYPAŁOWAĆ.

 5. Ciekawe z której fury ta pluszowa pantera co odpoczywa na wozie strażackim

 6. Szukamy świadków tego zdarzenia może ktoś ma jakieś nagranie lub bezpośrednią wiedzę o tym zdarzeniu. Bardzo proszę o informację z policją lub na numer telefonu 726 754 170

 7. Ale fajni ludzie żyją w tym kraju potrafią tylko krytykować w komentarzach bo ich ryja nie widać!!!! A czy ktoś z was pomyślał co z uczestnikiem tego zdarzenia który został poszkodowany??? Zamiast o swapie samochodu pisać na przykład????

 8. Moim zdaniem podczas wyprzedzania typ z audi przyspieszył bo mu wstyd było że to seat bierze i zaznaczył seata wytracajac z toru jazdy. A podczas wyprzedzania przyspieszać nie można.

  • Za przyspieszanie jest mandat a za zajechanie sprawstwo kolizji, także ten tego.
   To po 1-wse a po drugie jak chcesz się popisać dedukcją to do wróżki konkurencję robić .

 9. Potrzebuje kontaktu do kierowcy z seata, muszę z busa silnik wyjmować a widzę że kolega ma doświadczenie w szybkim wyciąganiu silników, Tylko nie jestem pewny czy dana metoda się sprawdza, np czy miska olejowa się nie zamnie, kolego jak czytasz to, odezwij się na „PEVU” 😀

 10. Czy wy wszyscy macie aż tak bardzo nasrane w tych głowach czy to wina obecnie panującego wirusa .

Kursy walut

 • USD 3.9478zł -0.68%
 • GBP 5.0066zł -0.26%
 • EUR 4.3327zł -0.49%
 • CHF 4.5031zł -0.32%

Polub nas