Czwartek, 20 czerwca 202420/06/2024
690 680 960
690 680 960

Kolejny sukces policyjnych poszukiwaczy. 33-latek był poszukiwany za seksualne wykorzystanie małoletniej (wideo)

Działania policyjnych poszukiwaczy z KWP w Lublinie i KWP w Szczecinie doprowadziły do zatrzymania 33-latka z powiatu chełmskiego. Mężczyzna poszukiwany był listem gończym za seksualne wykorzystanie małoletniej. 33-latek przed policjantami ukrył się w szafie.

Funkcjonariusze Wydziału Poszukiwań i Identyfikacji Osób Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie ustalili miejsce ukrywania się poszukiwanego listem gończym 33-latka z powiatu chełmskiego. Mężczyzna początkowo ukrywał się poza granicami kraju, ale w ostatnim czasie wrócił do Polski i ukrywał się na terenie województwa zachodniopomorskiego.

– Lubelscy „łowcy głów” przekazali informacje poszukiwaczom z KWP w Szczecinie, którzy zatrzymali go na terenie powiatu gryfińskiego. 33-latek przed policjantami ukrył się w szafie. Mężczyzna poszukiwany był za seksualne wykorzystanie dziewczynki poniżej 15 roku życia. Został skazany za to przestępstwo i do odsiadki ma 2 lata pozbawienia wolności. 33-latek już trafił do zakładu karnego w celu odbycia zasądzonej kary pozbawienia wolności – relacjonuje podkomisarz Kamil Karbowniczek z Komendy Miejskiej Policji w Lublinie.

Wszelkie informacje na temat osób poszukiwanych sprawców przestępstw i ukrywających się przed polskim wymiarem sprawiedliwości, można przekazywać bezpośrednio policjantom z Wydziału Poszukiwań i Identyfikacji Osób Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie pod tel. 798 003 676.

PRZECZYTAJ

Groził policjantom i twierdził, że trzyma w ręku granat

Autor: redakcja

3 komentarze

  1. Zawód, narodowość, wyznanie, model aŁdi?

  2. zboczony kark

  3. lepszy jest funkcjonariusz – pitbul, dziary. się chłopak filmów naoglądał i wierzy, że ma misję. jak z filmów.

Dodaj komentarz