690 680 960

Kolejny kandydat na prezydenta odwiedzi nasz region. Tym razem będzie to Rafał Trzaskowski

Dwa miasta i jedną miejscowość z naszego regionu zaplanował we wtorek odwiedzić Rafał Trzaskowski. Jest to kolejny kandydat na prezydenta RP, który będzie starał się przekonać mieszkańców województwa lubelskiego, aby na niego zagłosowali w najbliższych wyborach.

W najbliższy wtorek województwo lubelskie odwiedzi kolejny kandydat na prezydenta RP. Tym razem będzie to Rafał Trzaskowski. Według wszystkich sondaży, to właśnie pomiędzy nim, a obecnie urzędującym prezydentem Andrzejem Dudą, stoczy się najpoważniejsza walka o stanowisko głowy państwa.

Kandydat Koalicji Obywatelskiej o godzinie 10:50 przyjedzie do Białej Podlaskiej. Spotka się z mieszkańcami na placu Trzech Krzyży. Kolejnym celem będzie Urszulin, gdzie wizyta została zaplanowana na godzinę 13:30 przy ul. Lubelskiej.

Na koniec Rafał Trzaskowski pojawi się w Lublinie. Na plac Łokietka ma przyjechać o godzinie 16:45.

(fot. Materiały Rafała Trzaskowskiego)

65 komentarzy

 1. Trawę w dolinie Bystrzycy powinno zjadać 1000 kóz pod nadzorem 100 pastuszków z Afganistanu i Syrii. Kosiarki to przeżytek.

 2. widze ze w lbn tez wiekszosc pisiorow – az wstyd…

  • KANALIZACJA JUŻ JEDZIE?
   Tylko aby oczyszczalnia się nie zepsuła bo G…no się wyleje na ulice
   28 dni g…no się lało do Wisły A RT się zastanawiał czy da się to naprawić taśmą
   Szczaw i mirabelki i dykta Głosujcie lemingi na Rafała 🤮

 3. Ludzie niewykształceni ciemnota na czaskowskiego zagłosują

 4. Won nikt tu cie nie zapraszał.

 5. Jestem patriotą, zależy mi na dobru Polski więc wybór jest tylko jeden. Zagłosuje na kandydata na prezydenta, pana Trzaskowskiego.

  • Jesteś w wielkim błędzie! Udokumentuj swój patriotyzm, zamiast używać wielkich słów, jak ścierki. Prawdziwy Polak, ma przynajmniej prawdziwego nicka, którego nie zmienia w zależności od pogody. Ty używasz tylko socjotechnicznych sztuczek, bez ocierania się o prawdę.

   • Pan sugeruje z góry, że wybór musi być tylko jeden, otóż nie! Świat nie jest czarno-biały jak wmawia nam się w państwowej telewizji pod zarządem ludzi z PIS. Ludzi nie można dzielić że względu na poglądy. Pan umie tylko atakować wszystkich którzy mają odmienne zdanie. Sztuczek to używa Pan i to bardzo tanich. Jak można atakować innych ludzi tylko dlatego, że nie zgadza się to z Pańską narracja i wizja świata. Patriotyzmem dla mnie jest pójście na wybory i zagłosowanie na nich zgodnie ze swoimi poglądami i sumieniem, a czytając Pana wypowiedzi, można mieć wrażenie, że pan zagłosuje na tego, od którego pobiera pan zapłatę.

 6. Nie głosuję na „prezydenta” lepszego sortu, tzw. marionetkę, który podPiSał 2 miliardy na tvpis i robi to co prezes mu każe. Prezydent powinien być niezależny , a nie stać za rządzącą partią.

  • Jeśli uczynki przynoszą dobro dla Polski i Polaków, zgoda prezydencka jest błogosławieństwem.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Eko Targ w Świdniku
Dożynki w Mieście czyli Dożynkowy Jarmark Lubelski
I Ogólnopolski Bieg Ariański na Nartorolkach
Trwają zapisy do CITY TRAIL!
ZooCentrum wraz ze Schroniskiem dla Zwierząt w Lublinie organizują Jesienny Piknik dla miłośników zwierząt