690 680 960

Kolejny, groźny wypadek na tym samym skrzyżowaniu. Dwa auta kompletnie rozbite (zdjęcia)

Na skrzyżowaniu w Kopyłowie doszło do kolejnego w ostatnich dniach groźnego zdarzenia drogowego. Dwa pojazdy zostały poważnie uszkodzone, dwie osoby zaś wymagały pomocy medycznej.

Do wypadku doszło wczoraj po godzinie 15 na skrzyżowaniu w Kopyłowie w powiecie hrubieszowskim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zderzeniu dwóch pojazdów osobowych. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja.

– Po przybyciu na miejsce zdarzenia czterech zastępów Straży Pożarnej zastano wypadek dwóch pojazdów osobowych marki BMW X3 z pojazdem marki Volvo V40. Samochody znajdowały się na kołach, jeden w przydrożnym rowie, natomiast drugi na polu. Kierujący pojazdami sami opuścili samochody przed przybyciem służb ratowniczych – relacjonuje st. kpt. Marcin Lebiedowicz z PSP w Hrubieszowie.

Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia, a także pomogli w transporcie osób poszkodowanych do karetek pogotowia. Następnie odłączyli akumulatory w pojazdach oraz zebrali płyny eksploatacyjne z jezdni.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że przyczyną wypadku było wymuszenie pierwszeństwa przejazdu. Szczegółowe okoliczności zderzenia pojazdów ustalają hrubieszowscy policjanci.

(fot. PSP Hrubieszów)

6 komentarzy

  1. „Ze wstępnych ustaleń wynika, że przyczyną wypadku było wymuszenie pierwszeństwa przejazdu.” – rowerzysta. Jak nic, rowerzysta. Tylko, że dziś zostawił rower w serwisie i pojechał samochodem.
    Gdyby miał Prawo Jazdy, OC, tablicę i kask – to do wypadku by nie doszło.

  2. To miejsce jest dobrze oznakowane. Wyraźnie jest ustawiony znak stop, ale jak się zjeżdża z długiego wzniesienia z prędkością ok 100km ciężko jest zauważyć piksel czerwony STOP na tle zielonej natury.
    Lokalni kierowcy wiedzą, że trzeba tam uważać. Kierowcy którzy chcąc ominąć kolejkę w Zosinie dostają KUKU.

  3. sebix w BMW-io

    ciekawy jestem który to wymusił???

  4. dzień bez elinanacji z asfaltu burakowozu (BMW) dniem totalnie straconym. !!!! 😛

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Festyn Rodzinny na Rynku w Modliborzycach
Koncert: Śpiewajmy Piosenki Żołnierskie
Zlot motocyklowy w Szczebrzeszynie
Obchody Święta Wojska Polskiego w Garnizonie Lublin
Piknik Rodzinny w Konopnicy