Kolejny bankomat wysadzony w Lublinie (zdjęcia)

W nocy w Lublinie nieznani sprawcy wysadzili w powietrze kolejny bankomat znajdujący się przy sklepie sieci Biedronka. Na miejscu pracują policyjni technicy.

Tym razem do zdarzenia doszło w nocy przy ulicy Głównej w Lublinie. Nieznani sprawcy wysadzili w powietrze bankomat znajdujący się w sklepie sieci Biedronka.

W chwili obecnej placówka handlowa jest zamknięta. Na miejscu pracują policjanci, trwa ustalanie okoliczności zdarzenia. Nie ma informacji czy przestępcom udało się zabrać pieniądze z urządzenia.

Do podobnego zdarzenia doszło w minioną środę przy ul. Abramowickiej. Sprawcom nie udało się zabrać gotówki z uszkodzonego bankomatu. Seria tego typu zdarzeń miała miejsce w naszym regionie dwa lata temu. Wtedy sprawcy wysadzili bankomaty m.in. przy sklepach Stokrotka i Biedronka w Lublinie oraz w kilku miastach regionu.

(fot. lublin112pl, nadesłane Konrad – dziękujemy!)

Zobacz również

31 komentarzy

 1. Podwyzki policja dostala ale żeby ich widac bylo to nie koniecznie

  • To co? Mają każdego bankomatu pilnować?

   • To nie chodzi o bankomaty tylko o Biedronki 😉
    Chcą wyeliminować konkurencję
    Tak samo jak z MIG29 o rozbił się to szybko wydajemy miliony na nowe samoloty bo Ruskie nas napadną 🙁

  • SMS, dostali pożyczki, a nie zwiększyli liczbę etatów więc twoja wypowiedź jest pozbawiona logiki. Zresztą idąc twoim tokiem rozumowania to potrzebne by nam było 20 milionów policjantów żeby każdy policjant pilnował jednej, a naddatek jeszcze tych co są przyjezdni.

  • Oczywiście pisząc o „pożyczkach” chodziło mi o podwyżki – autokorekta.

 2. Strach w nocy do bankomatu podchodzić , może łeb urwać

 3. że Policjanci dostali więcej to nie znaczy ,ze bedzie ich więcej , Rząd nagrody sobie przyznał to lepiej pracują ?

 4. Może to jakiś obrażony pracownik biedronki mści się na pracodawcy, i dla odwrócenia uwagi bańkomaty przy sklepach wysadza?

 5. to jakaś mafijna sprawka nie do wykrycia i ktoś pewnie kryje , jak w filmie

 6. To gang świeżaków zrobił

 7. Jak się tak pilnuje granicy jak obecnie to ilość broni i materiałów wybuchowych płynie szerokim strumieniem z banderowskiej dziczy.

  • Najbliżej mamy kopalnię. Tam też są materiały wybuchowe, a ile ich stamtąd wypływa to nikt nie wie. Wpisują, że niewybuch idzie w zawał i tyle. A na bramie wszystkich nie sprawdzają

   • Materiały Wybuchowe są znaczone. W substancji MW zawarte są związki chemiczne (które pozostają po detonacji) charakterystyczne dla danej partii MW. Czyli będzie wiadomo kto, gdzie i kiedy go wyprodukował oraz kto ten MW nabył.

 8. Przepisy zabraniające kradzieży czy posiadania materiałów wybuchowych są bez sensu. A gdy przepisy są nieżyciowe to oczywiste, że można się do nich nie stosować. Nic się nie stanie, gdy ktoś będzie kierował bawiąc się telefonem, nie będzie zatrzymywał się na STOPie czy wtedy, gdy ktoś weźmie sobie kilka papierków z bankomatu.

 9. To się nazywa dziki wschód !

 10. Ci bombermani muszą być wyjątkowo głupi. Gotówka w bankomacie zamknięta jest w dolnej, bardzo dobrze zabezpieczonej części, gdzie nawet metodą „wybuchową” niezwykle trudno się dostać. A użycie większej „siły” może zniszczyć łup.

 11. Z innej beczki. Kto dopuścił do ruchu przyczepę bez błotników ???

 12. Nie wiem jak trzeba być głupim żeby te bankomaty wysadzac, jak dojdą kto to, to nie wyjdą kilkanaście lat z więzienia. A to tylko pieniądze. W dodatku MW są bardzo niebezpieczne i ryzykuje się życiem.

 13. Może to robią ukry na gościnnych występach .

 14. No właśnie gnałem po tulipanki kupić na dzień kobiet bo dobra cena a tu,,,, zonk.

 15. GTA Lublin

 16. Polska . Płace adekwatne do cen towarów w kraju to napadów i kradzieży więcej od tego dobrobytu. Niech nie dadzą sie złapać.

 17. Lublin miasto bezprawia.

 18. Jeżeli Policja daje taki przykład parkowania to jak wymagać od reszty prawidłowego parkowania?
  Okazuje się, że jezdnia drogi z dwoma pasami ruchu, drogi o niewielkim natężeniu ruchu, jest za wąska do postoju pojazdu osobowego i trzeba wjechać na chodnik kompletnie go zablokowując.
  Ciekawe jak zatem na tej ulicy wymijają się ciężarówki i autobusy.
  Tam pewnie stały jeszcze karetki, pojazdy straży pożarnej itp. – oni wszyscy wstawili się na chodniku?

  • Franiu jak kiedyś będziesz potrzebował policji lub innych służb, czego Ci nie życzę, to pamiętaj, aby ich przypilnować. Niech koniecznie zaparkują prawidłowo.

 19. Bankomatów pilnują firmy ochroniarskie, a wiadomo jak są opłacani.

 20. JA SIĘ PYTAM ZA CO?! POLICJA DOSTAŁA ZNOWU PODWYŻKI??!!! MAFIA SIE ŚMIEJE W OCZY I NADAL WSADZA BANKOMATY, GDZIE CHCE, CZY TO WIOCHA CZY CENTRUM MIASTA. POCO NAM TAKA POLICJA? CZYZ POTO ABY NAKLADAC MANDATY, I ŁAPAC DROBNYCH PIJACZKOW ZA KÓŁKIEM? A MAFIA SIE ŚMIEJE.

 21. Brak błotników w przyczepie policyjnej, powinien być dowód zabrany.

 22. czesc, moi ludzie, czy jestescie w kryzysie finansowym i potrzebujecie pozyczki, zeby zaplacic rachunki i zalozyc firme? oto jest odpowiedz na twoje problemy finansowe, poniewaz dzisiaj wlasnie dostalem pozyczke w wysokosci 58 000 euro od globalnej pozyczki tymczasowej od firmy i chce skorzystac z tej okazji, aby powiedziec ci wszystko, co globalne tymczasowe jest prawdziwe i zgodne z prawem, co kiedykolwiek cie poprosilo i w ciagu 3 godzin otrzymasz odpowiedzi na swój problem finansowy i zauwazysz, ze globalne zastrzezenie jest jedyna firma, której mozemy zaufac, a teraz jestem bardzo szczesliwy, wiec prosze skontaktuj sie z nimi dzisiaj w tym e-mailu, a nastepnie {[email protected]} to jedyna firma, która moze ci pomóc w kryzysie kredytowym i dzis ja i moja rodzina jestesmy bardzo zadowoleni, poniewaz równiez splacilam swój dlug bankowy, wiec skontaktuje sie z nimi dzisiaj i czekam na zyczliwa odpowiedz dzisiaj

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 4.0031zł -0.53%
  • GBP 4.9213zł -0.21%
  • EUR 4.4503zł 0.54%
  • CHF 4.1621zł 0.31%

  Polub nas

  Darmowe ogłoszenia lokalne

   Materiały wideo

   Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
   99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
   W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
   W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)
   Szturm Twierdzy Zamość 2019

   Co? Gdzie? Kiedy?

   Dzień Dziecka w gminie Podedwórze. Dla najmłodszych przygotowano balony z helem
   Policjanci zapraszają do honorowego oddawania krwi
   Lubelskie obchody Dnia Flagi RP i Święta Narodowego Trzeciego Maja
   #zostańwdomu z Muzeum Wsi Lubelskiej | Oferta kulturalna Muzeum w sieci
   #zostańwdomu i weź udział w warsztatach kultury online