Wtorek, 23 kwietnia 202423/04/2024
690 680 960
690 680 960

Kolejne zderzenie pojazdów w tym miejscu. Jak zawsze przyczyną było wymuszenie pierwszeństwa (zdjęcia)

Skrzyżowanie ul. Związkowej i Bursaki w Lublinie należy do tych, gdzie dość często dochodzi do kolizji i wypadków. Dzisiaj miało tam miejsce kolejne zderzenie pojazdów.

Do zdarzenia doszło w czwartek po południu na ul. Związkowej w Lublinie. Na skrzyżowaniu z ul. Bursaki zderzyły się dwa samochody osobowe: ford i peugeot. Na miejscu interweniowała policja.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń, kierująca peugeotem kobieta wyjeżdżała z ul. Bursaki od strony ul. Do Dysa. Nie ustąpiła jednak pierwszeństwa przejazdu kierującej fordem, która poruszała się ul. Związkową w kierunku al. Spółdzielczości Pracy. W wyniku tego doprowadziła do zdarzenia obu pojazdów.

Podróżujące autami osoby nie wymagały interwencji medycznej. Policjanci ustalają teraz szczegółowe okoliczności kolizji. Nie było większych utrudnień w ruchu.

Kolejne zderzenie pojazdów w tym miejscu. Jak zawsze przyczyną było wymuszenie pierwszeństwa (zdjęcia)

8 komentarzy

 1. Blacharz z mechanikiem stukając się kieliszkami: „Ważne, że pierwszeństwo miała.”

 2. przecież ktoś odpowiada za taką organizację ruchu – skoro nie widzi w tym złego tzn nie nadaje się na to stanowisko

 3. … ty też sie stuknij … w swój łeb

 4. Zastanawia mnie – jako kierowcę jeżdżącego tam od 7 lat 10 razy w tygodniu – dlaczego nie postawiono na tym skrzyżowaniu żadnych świateł.

 5. Normalne proste skrzyzowanie. Niewiem czego sie tam tak wala. Wychowalem sie na czechowie i takich codow jakie obserwuje od kilku lat to nie widzialem…. Tu nie projektant jest winny tylko niecierpliwi „za szybcy” ludzie, a moze zdarze…

  • Gościu tam się czasem stoi 20, 30 minut żeby przedostać się przez to skrzyżowanie. Jak ktoś cie nie puści albo trochę nie wymusisz to nie wyjedziesz. Ruch tam jest duży. Powinno byc to przebudowane na rondo.
   Rolą miasta jest poprawa bezpieczeństwa a twoje pierniczenie problemu nie rozwiąże.

   Ale z was ludzie zastałki. Czubek własnego nosa widzicie. Tylko żeby komuś dopiec, dowalić i śmiać się z czyjegoś nieszczęścia. Zawistni mali ludzie. Take lemingi co przyjmują swiat taki jakim jest.
   Panie…! No nic się nie da zrobić, tak musi być… i koniec.

   Ktoś z was czytał ? Gdzie jest mój ser? Polecam

 6. Tu organizacja ruchu jest bez znaczenia liczy się znajomość przepisów i stosowanie ich w praktyce ,

 7. Po prostu baba

Dodaj komentarz

Z kraju