690 680 960

Kolejne zderzenie pojazdów na tym skrzyżowaniu. Spore utrudnienia w ruchu (zdjęcia)

W piątek po południu na skrzyżowaniu ul. Diamentowej z ul. Wrotkowską doszło do zderzenia dwóch pojazdów osobowych. W rejonie kolizji występują spore utrudnienia w ruchu.

W piątek po południu na skrzyżowaniu ul. Diamentowej z ul. Wrotkowską doszło do zderzenia dwóch pojazdów osobowych – toyoty oraz seata.

Ze wstępnych informacji wynika, że pojazd marki Seat poruszał się od strony ul. Diamentowej w kierunku ul. Wrotkowskiej, zaś auto marki Toyota przemieszczało się ul. Diamentową od strony ul. Romera w kierunku ul. Krochmalnej. Na skrzyżowaniu doszło do zderzenia obu pojazdów.

Na szczęście nikt poważnie nie ucierpiał. Obecnie uczestnicy kolizji oczekują na przyjazd policji. Występują spore utrudnienia w ruchu, dla osób poruszających się w kierunku ul. Wrotkowskiej, jeden pas jest zablokowany. Policjanci będą ustalać szczegółowy przebieg zdarzenia.

(fot. lublin112.pl)

6 komentarzy

  1. Do okulisty i 2000 zł mandat

  2. Juź tyle było kolizji na tym skrzyźowaniu źe pwinno dać do myślenia odpowiedzialnym by z tym coś zrobić , ludzie nie czytają znaków , a to skrzyźowanie traktują jak rondo i myślą źe mają pierwszeństwo.

    • Zgadzam się! Ale to w większości przyjezdni powodują te kolizję. Ja zawsze tam na wszelki zwalniam (tym bardziej że są tam przejścia dla pieszych), bo nie wiadomo co komu odbije w główce nie patrząc na znaki.

  3. Selekcja kierowców i kierofców

    A ile w międzyczasie przejechało samochodów i nic się nie stało 🙂

  4. Kierowcy tych rozbitych aut powinni dostać porządne mandaty za blokowanie ruchu przez wiele godzin a policjanci po naganie za niewezwanie lawet.

  5. Władze miasta powinny pomyśleć o wybudowaniu wiaduktu dla skrętu z Diamentowej we Wrotkowską. Po pierwsze usprawni to ruch, po drugie zapewni bezpieczeństwo dla korzystających z tego skrzyżowania.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

II Festyn Rodzinny w Niebrzegowie
Dożynki gminne w Siemieniu. Zagrają Energy Girls, Malibu i News
Potańcówka przy fontannie
Milejowski Koncentrat Smaków czyli dożynki gminno parafialne
Piknik rodzinny w Osowie