Środa, 17 kwietnia 202417/04/2024
690 680 960
690 680 960

Kolejne zderzenie aut w tym miejscu. Kierowca seata popełnił poważny błąd (zdjęcia)

Na skrzyżowaniu ulic Diamentowej i Romera w Lublinie znów zderzyły się dwa pojazdy. Na miejscu pracują służby ratunkowe, występują utrudnienia w ruchu.

Do zdarzenia doszło w niedzielę około godziny 16 na ul. Diamentowej w Lublinie. Na skrzyżowaniu z ul. Romera zderzyły się dwa samochody osobowe: seat i skoda. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak nam przekazano, kierujący seatem młody mężczyzna poruszał się ul. Diamentową od strony ul. Zemborzyckiej. Wykonywał manewr skrętu w lewo, w ul. Romera. Nie ustąpił jednak pierwszeństwa przejazdu kierowcy skody, który nadjeżdżał z naprzeciwka. W wyniku tego doprowadził do zderzenia obu pojazdów.

Jedna osoba, kierowca seata, wymagała interwencji medycznej. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia. Występują utrudnienia w ruchu.


(fot. lublin112.pl, nadesłane – Bartosz, Michał)

28 komentarzy

 1. ,.,.,.,.,.,.,.,.,.fsb

  Na pewno olej trzeba będzie w silniku wymienić,bo ten wyciekł zupełnie,albo pękł cały blok silnika albo misa olejowa

 2. dlaczego sądzisz że olej??? moim zdaniem płyn chłodniczy.

 3. ,.,.,.,.,.,.,.,.,.fsb

  O słuszna uwaga

 4. Gdyby był tor ❤️❤️

 5. /////////////////

  LUB i wszystko jasne

 6. ,.,.,.,.,.,.,.,.,.fsb

  Franiu gdzie jesteś?! Wróć do nas.

 7. Może burakom światła zamontować oni tylko wiedzą jak jeździć na zielonym

 8. a ja nie powiem nic złego na LUB bo kilka lat temu ludzie jadący autem z numerami LUB na rondzie na trasie 747 koło Bełżyc w zimie pomogli mi gdy wpadłem w zaspę autem. Była śnieżyca a drogowcy byli klasycznie zaskoczeni. Po prostu mnie wypchali z i pomogli mi wyjechać. Dzięki.

Dodaj komentarz

Z kraju