Kolejne zabójstwo w tej gminie. Mężczyzna nie żyje, jego żona została zatrzymana

Kolejna zbrodnia na terenie gminy Modliborzyce. Nie żyje mężczyzna, o zabójstwo podejrzewana jest jego małżonka. Kobieta została zatrzymana i trzeźwieje w policyjnej celi.

43 komentarze

 1. Nie znacie sytuacji ja troche tak on przychodzil ciągle pijany bil katował az sie stało to była obrona własna w stanie silnych emocji nie macjie pojecia co maze zrobic człowiek

 2. Kto tej kobiecie teraz pomoże

 3. Faktycznie, biedna ta ***, miała tylko ponad jeden promil w trakcie zabójstwa. *** może nie był aniołem, ale jak mu założyła niebieską kartę, to nawet jej nie tknął, bo już dawno by poszedł siedzieć. Wypił piwo, a ona mu awantury wszczynała, prowokowała i to ona go już nożem kilka razy ciachała. Skoro tak źle jej było i się go bała, to czemu nie uciekła? Raczej była odważna, skoro z nożem do niego wyskoczyła! No i sama lubiła wypiić.

 4. Katarzyna Ona to nie piła może piwo na weekendach opiekowała się dzieckiem rano zaprowadzanie dziecka do szkoły potem odbieranie ze szkoły on to chlał codziennie w pracy i po pracy

 5. Zażenowany postawą komentujących

  Jpr aż żal czytać co ludzie piszą, osobiście nie znam sytuacji ale jak można obwiniać faceta że zabiła go pijana baba ?Ktoś pisał nawet o obronie własnej i o Boże jaka ona biedna i co teraz z dzieckiem będzie, jakoś się nie zastanawiała nad tym kiedy podkreślę PIJANA zabiła męża nożem. Myślę że każdy zna przypadki nadużywania alkoholu w rodzinie gdzie facet faktycznie jest oprawcą i w tedy można mówić o tragedii no ale w przypadku gdzie sama piła nie można tego usprawiedliwiać obroną własną (wyklucza to stan Pani w chwili zatrzymania). Sprawa prosta pijaństwo w domu obustronne awantura zbyt wielka brawura PANI i mam morderstwo.

 6. oboje byli patologia ale on był gorszy bo szajba jak coś wypił. A ona wcale się go nie bała , za nóż kilka razy chwyciła i on od razu bastował , wiedział że żartów z nią nie ma i że może go ciachnąć. Aż się doigrał. Dostanie maksymalnie 4 lata. Jak ona by go nie zabiła to on by ją połamał albo i zabił bo szajba był.

 7. Z dwoma nożami to on wyskoczył do niej a ona jednym dała radę

 8. Pytanie do Janio, G i Andrzeja? Czemu sracie we własne gniazdo na forum publicznym? Udajecie bohaterów i fachowców za anonimowymi pseudonimami? Spotkajcie się na ścieżkach i sobie pogadajcie o sprawach sąsiedzkich.

  • Każdy z nas ma rację i pewnie każdy z nas znał dobrze ich sytuację. Jak Ja bym nic nie wiedział to bym się tu nie udzielał

 9. Pytanie do Janio, G i Andrzeja? Czemu s.acie we własne gniazdo na forum publicznym? Udajecie bohaterów i fachowców za anonimowymi pseudonimami? Spotkajcie się na ścieżkach i sobie pogadajcie o sprawach sąsiedzkich.

 10. Czy ktoś wie jak miała na imię ta żona?

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7507zł -0.01%
  • GBP 5.1516zł 0.55%
  • EUR 4.5468zł -0.06%
  • CHF 4.2215zł 0.08%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Baśnie i bajki przeczytają znane osoby z terenu gminy. Posłuchać będzie mógł każdy
  Na placu Litewskim odbędzie się Nabożeństwo Ekumeniczne „Idę po wodzie”
  Gra miejska- Świąteczny Lublin
  Święta z Warsztatami Kultury
  W sobotę rusza cykl treningów i biegów indywidualnych CITY TRAIL