Poniedziałek, 04 marca 202404/03/2024
690 680 960
690 680 960

Kolejne najechanie pojazdów przed przejściem w Lublinie. Lancia uderzyła w motocykl

W czwartek rano na ul. Głębokiej w Lublinie doszło do zderzenia pojazdu osobowego z motocyklem. Kierujący jednośladem został przewieziony do szpitala na badania.

Do zdarzenia doszło w czwartek po godzinie 8 na ul. Głębokiej w Lublinie. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zderzeniu pojazdu osobowego z motocyklem przed jednym z przejść dla pieszych.

Jak nam przekazano na pomoc mężczyźnie poszkodowanemu w zdarzeniu ruszyli świadkowie, w tym żołnierz 2 Lubelskiej Brygady Obrony Terytorialnej, a także funkcjonariusze Straży Miejskiej. Motocyklista został przewieziony do szpitala na badania. Przez kilkadziesiąt minut w rejonie zdarzenia występowały utrudnienia w ruchu.

Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności tego zdarzenia. To trzecie dzisiaj zderzenie pojazdów w Lublinie, do którego doszło przed przejściem dla pieszych.

(fot. nadesłane Łukasz)

14 komentarzy

 1. Święte krowy w puszkowozach, nic nie patrzą. I za nic mają pierwszeństwo na pasach.

  • Siedzą z rana na klozetach i piżdzą się godzinami przed lustrem , a potem zapier… na złamanie karku jak nie sobie , to komuś . A wystarczy wcześniej wstać o te pół godziny i spokojnie dojechać do celu .

  • Jak to Lancią, dlaczego nie piszecie że baba w Lanci wjechała?

 2. Jeszcze agent DEA wspomógł akcję.

 3. Wszyscy kierujący (jak zawsze w takich sytuacjach) w kamizelkach. Tzn. piszą na forum o tym, żeby nosić kamizelki.

  • Przepis o kamizelkach jest tak samo martwy, jak zakaz wyprzedzania na przejściu i zatrzymywanie się przed znakiem stop.

 4. piesi to samobójcy

  Wina powinna być zawsze pieszego i rowerzysty.

 5. wszytsko przez pisowskie przepisy o puszczaniu pieszych

 6. Przed każdym przejściem dla pieszych przy którym nie ma sygnalizacji świetlnej powinno byc ograniczenie do 20 km/h. Tyle w temacie…

 7. Jazda na zderzaku tak wyglada

Z kraju

Polityka i społeczeństwo