Czwartek, 30 maja 202430/05/2024
690 680 960
690 680 960

Kolejne automaty do gier zarekwirowane (zdjęcia)

W wyniku działań kontrolnych prowadzonych na terenie Lublina i Dęblina, przez funkcjonariuszy Krajowej Administracji Skarbowej i policji, zostało zarekwirowanych 11 automatów do nielegalnych gier hazardowych.

W miniony czwartek funkcjonariusze służby celno-skarbowej z Lublina wraz z funkcjonariuszami Komendy Miejskiej Policji w Lublinie prowadzili wspólne działania ukierunkowane na walkę z nielegalnym hazardem.

W ramach prowadzonej akcji skontrolowano dwa lokale w okolicach lubelskiego dworca PKP. Wynikiem tych działań było zatrzymanie 9 automatów hazardowych oraz gotówki do wypłaty wygranych w kwocie ponad 4,5 tys. zł. Mundurowi zajęli również dokumentację związaną z prowadzeniem gier na automatach.

Z kolei kilka dni wcześniej, dzięki wspólnej akcji funkcjonariuszy lubelskiej KAS z funkcjonariuszami Komendy Miejskiej w Rykach prowadzonej na terenie Dęblina, zatrzymano 2 urządzenia służce do nielegalnych gier. W tym przypadku również, poza automatami, funkcjonariusze zabezpieczyli dokumentacją związaną z nielegalną działalnością.

Kolejne automaty do gier zarekwirowane (zdjęcia)

(fot. KAS)

3 komentarze

  1. A Na Romera dalej stoi kontenerek z automatami.

  2. na Romera opiekuje się sam komendant