690 680 960

Kolejna restauracja McDonald’s w Lublinie gotowa. Szykują się do otwarcia

Gotowa jest już siódma restauracja sieci McDonald’s w Lublinie. Prace związane z budową obiektu przebiegały w ekspresowym tempie. Pracownicy szykują się do otwarcia lokalu.

Choć w marcu dopiero rozpoczynały się prace, po trzech miesiącach budowa kolejnej już restauracji sieci McDonald’s w Lublinie została zakończona. Lokalizacja w centrum handlowym u zbiegu al. Kraśnickiej i ul. Jana Pawła II została wybrana nieprzypadkowo. W tej części miasta, która dość intensywnie się rozwija, brakuje lokali gastronomicznych. Dodatkowo al. Kraśnicka jest dość ruchliwą ulicą, co sprawia, że wśród klientów będzie też sporo kierowców.

Otwarcie lokalu zostało zaplanowane na poniedziałek. Trwają też ostatnie przygotowania na przyjęcie pierwszych klientów. W restauracji będzie McDrive, a także kawiarnia McCafe. Lokal ma być czynny od godziny 6.00 do północy. Będzie to już siódmy obiekt amerykańskiej sieci fast food w Lublinie. Pozostałe działają przy ul. Puławskiej, Chemicznej, al. Spółdzielczości Pracy, Krakowskim Przedmieściu a także w galeriach handlowych przy al. Unii Lubelskiej i ul. Lipowej.

McDonald’s jest kolejną firmą na tym terenie. Oprócz marketu Selgros, sklepów Agata Meble i Bricoman, zakończyła się budowa biurowca, do którego zaczynają się już wprowadzać najemcy. Na terenie centrum handlowego planowana jest jeszcze budowa drugiego w Lublinie sklepu sportowego Decathlon.

42
(fot. lublin112)
2017-06-04 11:32:13

52 komentarze

Kursy walut

  • USD 4.3365zł -0.31%
  • GBP 5.3357zł -0.83%
  • EUR 4.621zł -0.69%
  • CHF 4.7809zł -1.39%

Polub nas