Sobota, 24 lutego 202424/02/2024
690 680 960
690 680 960

Kobieta wypadła z okna szpitala. Jej życia nie udało się uratować (zdjęcia)

Wczoraj wieczorem jedna z pacjentek szpitala przy ul. Abramowickiej wypadła z okna. Zginęła na miejscu. Teraz sprawą zajmują się policjanci.

Do zdarzenia doszło w czwartek przed godziną 19 przy ul. Abramowickiej w Lublinie. Służby ratunkowe zostały zaalarmowane, iż z okna szpitala wypadła jedna z pacjentek.

Pomimo natychmiast podjętej resuscytacji krążeniowo-oddechowej życia kobiety nie udało się uratować. Była to 54-letnia mieszkanka Świdnika.

Jak nam przekazano, kobieta spadła z 4 piętra na betonowe podłoże. Teraz policjanci ustalają szczegółowe okoliczności oraz przyczyny zdarzenia.

Kobieta wypadła z okna szpitala. Jej życia nie udało się uratować (zdjęcia)

Kobieta wypadła z okna szpitala. Jej życia nie udało się uratować (zdjęcia)

(fot. nadesłane – Erwin)

23 komentarze

 1. Gawędziarka jedna

  Kobieta wypadła z okna szpitala, bo albo okna są za nisko, albo krat nie ma.
  A powinny być, na ten wszelki wypadek, jak np. bariery idiotoodporne wzdłurz dróg.

  • Co to jest „wzdłurz” ? Slang gawędziarki jednej. : / Szkoda kobiety, W tym wieku wielu by już nie skorzystało – no ale może ktoś…

  • Gawędziarka… Ten szpital z którego wypadła ta kobieta jest normalnym szpitalem i wydaje mi się, że kraty są tam nie potrzebne, a okna są na normalnej wysokości. Poza tym w oknach nie ma klamek do otwierania, a oddziały dla samobójców i innych wykolejeńców są 100 metrow dalej. Neuropsychiatryczny nie jest szpitalem w którym wiąże się ludzi pasami bądź kaftanem bezpieczeństwa!

 2. A mówią że w szpitalach psychiatrycznych nie ma Klamek.

 3. W sumie to szpital takich lubiących latać

 4. wypadła czy wyskoczyła. Bo to różnica. Tak dla scisłości. Niech spoczywa.

  • Wypaść to można siadając na parapecie i opierając się plecami o uchylone okno otwierane na zewnątrz. Jednak wszędzie okna otwierają się do wewnątrz.

 5. Dlaczego w szpitalu psychiatrycznym nie ma zabezpieczonych okien??? ?
  Ktoś powinien odpowiadać za nieumyślnie spowodowanie śmierci. Przecież pacjenci nie odpowiadają za siebie.

  • Czyli sugerujesz kraty w oknach, drzwi bez klamek, hełmofony na głowach, kaftany bezpieczeństwa no i koniecznie przytwierdzanie pasami do łóżek? Wtedy nikt z personelu nie odpowie za nieumyślne spowodowanie śmierci. O to Ci Marto chodzi?

  • Oczywiście idio*a nie wie, że tam jest Szpital Neuropsychiatryczny.
   I nie ma sensu cokolwiek tłumaczyć co to oznacza ponieważ idio*a i tak tego nie zrozumie.

 6. Tiaaa, wypadła.

 7. Ludzie zanim zaczniecie coś pisać to może się dowiedzcie co i jak! Dla was abramowice to tylko „psychiatryk” . Ale tam są dwa odziały ten od ulicy to odział neurologiczny ,a psychiatria w głębi w parku i tam są zabezpieczenia!

 8. Sławomir Sobiech

  Mój Tata na tym piętrze przebywa. I to jest piętro ZOLOWE . A NIE SZPITALNE !!!.

 9. ZOL oznacza Zakład Opieki Leczniczej jeśli piszący komentarze nie znają określenia tych słów to moja rada nie wypowiadać się o czyś o czym nie na się zielonego pojęcia bo szpital jest ok i pracuje tam dobrze wykwalifikowany personel

 10. Miała psychiczna baba odlot ?

Z kraju

Polityka i społeczeństwo