690 680 960

Kina ruszają z ofertą dla uchodźców. Filmy będą miały ukraiński dubbing

Od najbliższego weekendu, co tydzień w niektórych kinach wyświetlane będą filmy z ukraińskim dubbingiem. Dzieci wraz z opiekunami mają seanse za darmo.

Wraz z przybyciem do Polski setek tysięcy uchodźców z Ukrainy, zarówno samorządy, jak też wiele firm wychodzi do nich z propozycjami zatrudnienia, czy też różnego rodzaju formami spędzania wolnego czasu. Teraz dołączają do nich sieci kin. W dwóch z nich, czyli Multikino i Cinema3D, od najbliższego weekendu będą wyświetlane filmy z ukraińskim dubbingiem.

Jak wskazują przedstawiciele kin, wśród uchodźców jest bardzo dużo dzieci. Dlatego też wychodząc naprzeciw potrzebom, postanowiono zorganizować dla nich bezpłatne seanse w języku ukraińskim. Produkcje z dubbingiem ukraińskim dostarczył producent i dystrybutor filmów Warner Bros Polska. W sobotę i w niedzielę 12-13 marca wyświetlany będzie film „Kosmiczny mecz: Nowa era”.

W naszym regionie oferta dotyczy Lublina, gdzie znajduje się Multikino oraz Białej Podlaskiej, w której to zlokalizowane jest kino Cinema3D. W następne weekendy dostępne będą kolejne produkcje z ukraińskim dubbingiem.

(fot. pixabay.com/zdjęcie ilustracyjne)

113 komentarzy

 1. Co to za propaganda zapanowała ,za każde wyrażenie opinii przeciwnej obowiązującej narracji Polak zostaje zwyzywany od putinowskich troli ,jest obelżywymi słowami wyganiany z kraju aby robił miejsce Ukraińcom wiec stawiam pytanie ,kto tak gardzi Polakami i zamyka im usta ? Jaki to ma cel ? Drodzy Ukraińcy jeśli to wasza robota to nie tędy droga ,nie gryzie się ręki która karmi .

  • Takimi Polakami jak ty? Ja gardzę. Gardzi cała masa innych Polaków. Jaką skończona gnidą trzeba być, żeby mieć pretensje o seanse dla dzieci uciekających przed wojną? Spier… szmalcowniku.

   • Spokojnie chachole, tu jest Polska a nie Wołyń.

    • A ty jerzy co?
     Cieszysz się, że za Wołyń giną teraz ukraińskie kobiety i dzieci?
     Tyle w tobie jest nienawiści?
     Może dołącz do swoich przyjaciół bo robi się ich coraz mniej.
     Ukraińcy przywitają cię kwiatami… przynoszonymi na grób.

  • Mistrzu to jest temat o tym, że kilka kin otworzy swoje drzwi w weekend dla dzieci… a ludzie płaczą jakby im mieli cały ich dobytek oddać uchodźcom. To nie jest „przeciwna” opinia, to jest propaganda, malkontenctwo i defetyzm. Całe to oburzenie wielokrotnie niewspółmierne do sytuacji, odlecieliście z tą „odmienną opinią”.

  • Ukraińcy są gloryfikowani względem Polaków. To jest wojna. Trzeba pomagać. Ale nie kosztem Polaków !

  • Nie ma przyzwolenia na niekatolickiego kmiota oszusta. Pomagać trzeba i tyle. A ruskie onuce zostaną wygnane z kraju. Chwała Polsce i Polakom!

 2. Czy wy do ch…. w tej redakcji jeszcze nie zrozumieliście, że każdy taki temat będzie pretekstem do wybicia szamba antyukraińskiego, a nawet proputinowskiego? Wyłączcie do cholery komentarze przy każdym temacie dotyczącym Ukrainy! Z bydłem inaczej nie wygracie. Jaki macie cel w utrzymywaniu tych komentarzy – pomoc w sianiu propagandy i szerzeniu podziałów? Napisał tu coś mądrego któryś z tych idiotów?

 3. Kogut ,co ty bredzisz ? historia rozliczy ? Popatrz jaką potęgą dzisiaj są Niemcy a gdzie na szarym końcu ekonomicznym jest Polska , co za dziecinada tu wypisuje …

 4. Za płatne parkingi też nie muszą płacić.

 5. Teraz posiadać własne zdanie to od razu wyzwiska. Pewnie wszyscy obecni tu obrońcy Ukrainy (a pewnie kilka osób po różnymi nickami), pomagają całymi garściami? Czy tylko wstawili sobie ukraińską chorągiewkę na profilu na Instagramie? Najpierw zadbajcie o własny kraj bohaterowie, a potem pomagajmy każdemu na świecie.

  • Jakie własne zdanie, nie pochlebiaj sobie.

   • Ale się chachoł rozbrykał.

    • Spier… ruska onuco, siejesz ten smród gdzie popadnie.

     • Dzieci uciekające przed wojną, mają chwilę zapomnienia, ufundowaną przez przedsiębiorcę ze środków własnych a tu lament dlaczego mi nie dacie?

    • O 🙂 kacap się odezwał 🙂
     A już myślałem, że cię putin na front wysłał bo w d**ę nieźle dostajecie 🙂

    • iak to nazwać?

     jerzy – nawet „s*******n” ma szacunek do własnej matki i matek innych dzieci.
     Jak zatem nazwać kogoś, kto jest gorszy od „s********a”?

  • I cyk ruble wpadły. Rozliczona zostanie każda zdrada onucowa.

 6. jeszcze wszyscy zapłaczemy, że tylu Ukraińców wpuściliśmy do kraju. Ludzie, za chwilę nie udźwigniemy sponsorowania tylu uchodźców. Obudźcie się. Trzeba pomagać, ale z głową. Jak to mówią: martwy ratownik, to kiepski ratownik…

  • Póki co to w niektórych branżach zrobił się problem, gdy ukraińscy pracownicy podjęli decyzję aby wrócić i walczyć.
   Jakoś chętnych Polaków na ich miejsce nie ma.
   I nie są to słabo opłacane etaty.
   Tylko… trzeba pracować 🙂

  • Jeszcze na tym zyskamy. Stracą ameby 500 plus

 7. Jak zdobyć obywatelstwo ukraińskie?

  • A co Diana?
   Z paszportem rosyjskim ciężko teraz gdziekolwiek pojechać 🙂

 8. Czytając to niedobrze mi się robi ,dajcie ludzie spokój czego zazdrościcie co wam przeszkadza durny seans w kinie? exodus Ukraińców się niedawno się zaczął a już jad z was wychodzi .trzeba będzie być może nastawić się na większe wyrzeczenia czy obciążenie finansowe. Raczej to nie uniknione sam jestem w kiepskiej sytuacji ( czyt. w czarnej du….. e) i mogę liczyć tylko na siebie , nie pomagam uchodźcom ale nie jestem przeciw . Kto jest niech się postawi na ich miejscu, pozdrawiam wszystkich dobrych Polaków.

Kursy walut

 • USD 4.4827zł -0.63%
 • GBP 5.4185zł -0.57%
 • EUR 4.6835zł -0.1%
 • CHF 4.7555zł -0.36%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Badania bez skierowania. Okulistyczne Mikołajki w Poradni Okulistycznej Dziecięcej 1 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką SPZOZ w Lublinie
Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej
Zbiórka darów dla potrzebujących w Ukrainie
CITY TRAIL nad Zalewem Zemborzyckim po raz drugi