Poniedziałek, 22 kwietnia 202422/04/2024
690 680 960
690 680 960

Kierujący mazdą wjechał w zaparkowane auto. Mężczyzna był pijany

Wczoraj w Skrobowie doszło do groźnie wyglądającej kolizji. Pijany kierujący mazdą wjechał w zaparkowane auto. Mężczyzna miał w organizmie ponad 1,5 promila alkoholu.

Do zdarzenia doszło w środę w Skrobowie w powiecie lubartowskim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zderzeniu dwóch pojazdów osobowych.

Policjanci pracujący na miejscu kolizji ustalili, że 27-letni mieszkaniec gminy Lubartów kierując mazdą na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i wjechał w zaparkowany samochód marki Kia. Na szczęście w zaparkowanym samochodzie nikogo nie było.

Jak się okazało po badaniu alkomatem, 27-latek miał w organizmie ponad 1,5 promila alkoholu. Policjanci zatrzymali mężczyźnie prawo jazdy oraz dowód rejestracyjny samochodu.

Wkrótce 27-latek stanie przed sądem i odpowie za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości. Grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności.

(fot. Policja Lubartów)

6 komentarzy

 1. Przestawiam zdanie forum:
  1. Gdyby w zaparkowanym pojeździe ktoś spał, to winnym byłby śpiący, bo na drodze się nie śpi.
  2. Gdyby na miejscu zaparkowanego pojazdu ktoś stał, to winna byłaby ta stojąca osoba, bo nie miała kamizelki. A nawet gdyby miała, to też jej wina, bo stała w złym miejscu i nie uważała wystarczająco.

  • Franio znowu jajko jadłeś na śniadanie.

   • To jest nie istotne co jadłem. Czy gdzieś napisałem nieprawdę?

   • Co Ciebie to interesuje?
    Gdybyś stał w miejscu staranowanego pojazdu, to:
    -wpierw zostałbyś potrącony i poniósł większe czy mniejsze obrażenia ciała
    -następnie zostałbyś zwyzywany przez forum, że jesteś Święta Krowa, ameba, albo, że to twoja wina, bo powinieneś bardziej

    A Ty zamiast skupić się na bandycie w samochodzie, czy ludziach nie potrafiących ocenić przyczyny wypadku/sprawcy wypadku i obrażających niewinne osoby na forum, to pytasz o to co ktoś jadł na śniadanie. To tobie coś musiało zaszkodzić.

 2. kolejny niekumaty beszczel po alkoholu na asfalcie !!!
  pijak na drodze już nie robi wrażenia, ale robi szkody.

Z kraju