Piątek, 14 czerwca 202414/06/2024
690 680 960
690 680 960

Kierująca oplem zobaczyła dym, chwyciła za gaśnicę i opanowała pożar (zdjęcia)

We wtorek rano na al. Witosa w Lublinie doszło do pożaru pojazdu osobowego. Dzięki szybkiej reakcji kierującej ogień nie rozprzestrzenił się na cały pojazd. Na miejscu interweniowali strażacy.

Do zdarzenia doszło we wtorek około godziny 10.00 na al. Witosa w Lublinie. Straż pożarna przyjęła zgłoszenie o pożarze pojazdu osobowego. Na miejscu interweniował jeden zastęp strażaków, a także patrol policji.

Jak ustaliliśmy, kierująca oplem kobieta poruszała się w kierunku Świdnika. Na wysokości centrum handlowego Felicity dostrzegła dym wydobywający się z komory silnika. Natychmiast zareagowała, zatrzymała pojazd, chwyciła gaśnicę i nie dopuściła do rozprzestrzeniania się pożaru gasząc go w zarodku.

Jak nam przekazan0, nastąpiło zwarcie instalacji elektrycznej, która zaczęła się palić i uległa uszkodzeniu. W rejonie zdarzenia nie ma utrudnień w ruchu. Na miejscu policjanci prowadzą swoje czynności. W zdarzeniu nikt nie ucierpiał.

Autor: redakcja

14 komentarzy

  1. Czapka z głowy przed Panią.

  2. Na czarnych blachach, redakcja mogła uchwycić na zdjęciu zamazane i byłoby wiadomo o co chodzi ale jakiś nie ogar foty strzelał 😀

  3. Kolejny ekologiczny elektryk

Dodaj komentarz

Z kraju