Czwartek, 29 lutego 202429/02/2024
690 680 960
690 680 960

Kierowcy w całym kraju szykują się na blokadę stacji paliw Orlen. Akcja planowana jest również w Lublinie

Osiągające już 8 zł ceny paliw coraz bardziej niepokoją kierowców. Część z nich postanowiła wyrazić swoje niezadowolenie poprzez akcję blokady stacji Orlen.

146 komentarzy

 1. Platformers = nie myślący 🙂 Przypomnijcie sobie ceny paliw i korelacje wartości baryłki ropy oraz kursu zł z czasów POwców. Ludzie zacznijcie myśleć, skończcie z retoryka Kremla. Platformersi (PO, SLD, Konfederacja, PSL) jeśli nie chcecie służyć Polsce, to chociaż nie przeszkadzajcie.

  • przedstaw nam jakie to były „korelacje” między ceną baryłki a ceną dolara. Chętnie przeanalizujemy.
   Liczymy również na uzasadnienie zwiększenia marży monopolisty na polskim rynku – firmy Orlen

  • PiS-owcy przypomnijcie sobie co Kaczyński mówił kiedy za platformy paliwo było drogie. Wystarczy wpisać „TV Trwam – ceny paliwa w Polsce”
   I jest przypomnienie narracji pisowskiej kiedy była w opozycji.
   Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.

  • „jeśli nie chcecie służyć Polsce, to chociaż nie przeszkadzajcie.” xD

   • Dokładnie, co oni maja w głowach, że zrobią wszystko, żeby tylko zaszkodzić Polsce? Polacy nie dajmy się zwieźć tej nienawistnej narracji KODowcow.

  • Gościu, są jeszcze myślący lublinianie, pisowcy na szczęście są w mniejszości. Gdy baryłka ropy kosztowała 140 dolarów to benzyna była po 5 zł. To jak to jest, inaczej myślący? ***** ***

 2. Proponuję zablokować w Lublinie staję Orlenu na ul. Zemborzyckiej a nie na Głębokiej. Na Zemborzyckiej jest baza Magazynowa 51, która zaopatruje wszystkie stacje w województwie (nie tylko Orlenu). Wtedy ta akcja będzie miała większy oddzwięk :).
  Pozdrawiam

 3. Na BP tylko popi 🙂 Jak w tym Kraju ma być dobrze, jak „obywatele” nawołują do bojkotu i blokowania polskich koncernów….

 4. ,,Porzyteczni Idioci”

 5. Ale przecież jest wolny rynek, jak nie są patriotami niech jada na BP bo tam jest taniej, a jak nie jest to w czym problem? Skoro zagraniczny koncern nie konkuruje cenowo to jest głupi albo nie może.

 6. Pablo sanescobar

  Nie tam pod orleny tylko pod sejm r9bic gigantyczny prptest! Nie tylko o ceny paliw! No ale wiekszosc nie ruszy dooopy nawet na wybory a potem narzeka….

 7. Co powiedział Tusk po wygranej wyborów w 2011r, ktoś z KODowcow wie? Cytat: „Teraz, k…a, to paliwo może być nawet i po 7 złotych”. Ta klika z PO śmieje się z Polaków. Ludzie opamiętajcie się!

  • X-X-X-X-X---X-X-X

   Ludzie już się szykują do blokady stacji Orlen.
   Kolejnym krokiem opamiętania będzie wywiezienie kaczora na taczce…

 8. Za rządów PO-PSL cena baryłki ropy nigdy nie przekroczyła 115 dolarów, a pamietam jak na stacjach ON był blisko 7zl. Jak sobie przeliczycie ile wtedy można było zatankować za średnia pensje, a ile teraz, to Donalda pogonicie.

 9. Ryży każe tępe sługusy będą blokować.

 10. Pis bada ile jesteśmy w stanie zaakceptować ceny. To dotyczy wszystkiego. Wysoka cena to duzy zysk dla państwa pis i ściągnięcie kasy z rynku, co obniża inflację. Jest golenie baranów. Tak rządzą bolszewicy. Możecie się wściekać, poczytajcie a zmienicie zdanie.

Z kraju

Polityka i społeczeństwo