Czwartek, 18 kwietnia 202418/04/2024
690 680 960
690 680 960

Kierowco nie rób tak na skrzyżowaniu. Takie zachowanie prowadzi do wypadków (wideo)

Od Czytelnika otrzymaliśmy nagranie ze skrzyżowania ul. Doświadczalnej z al. Witosa, na którym widać, jak kierowca pojazdu osobowego zignorował czerwone światło. To właśnie m.in. takie zachowanie, na tym skrzyżowaniu, prowadzi do przykrych w skutkach wypadków drogowych.

Na skrzyżowaniu al. Witosa z ul. Doświadczalną dochodzi do wielu zdarzeń drogowych. Jedną z głównych przyczyn wypadków w tym miejscu jest ignorowanie sygnalizacji świetlnej przez kierowców.

– Udało mi się nagrać przejazd na czerwonym świetle, co wielokrotnie było już przyczyną wielu zdarzeń drogowych na tym oraz wielu innych skrzyżowaniach. Poza przejazdem na czerwonym świetle widać tutaj również znaczne przekroczenie prędkości pojazdu, ponieważ 50km/h to na pewno nie było – napisał do nas Czytelnik.

Kolejnym grzechem drogowym popełnianym na tym skrzyżowaniu przez kierowców jest wymuszanie pierwszeństwa przejazdu podczas wykonywania manewru skrętu w ul. Doświadczalną, tak poruszających się od strony Świdnika, jak i jadących od strony centrum Lublina.

Nagranie ku przestrodze!

(fot. wideo nadesłane)

52 komentarze

  1. Zgłoszone na policje, czy tylko do poklasku na L112? Przekroczenie prędkości, wygląda przynajmniej na 2 razy więcej niż można – prawko zabrane, a za przejazd na czerwonym dodatkowo mandat.

  2. LU i wszystko jasne

  3. To czerwone sie zapaliło za szybko ,jakby sie zapaliło wolniej to kierowca by zdązył

  4. Kolejny społeczniak zadowolony ze swojej obywatelskiej postawy.Ten rzad i naród to dno dna.

Z kraju