Piątek, 14 czerwca 202414/06/2024
690 680 960
690 680 960

Kierowca volkswagena nie zdołał zahamować. Zderzenie czterech aut przed skrzyżowaniem (zdjęcia)

Chwila nieuwagi sprawiła, że kierujący volkswagenem mężczyzna zbyt późno dostrzegł stojące auta. Wjechał w znajdujące się przed nim pojazdy.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek wieczorem na ul. Zelwerowicza w Lublinie. W rejonie sklepu Lidl zderzyły się cztery samochody osobowe: renault, opel, mini i volkswagen. Na miejscu interweniowała policja.

Ze wstępnych ustaleń wynika, iż wszystkie pojazdy poruszały się w stronę ul. Bohaterów Września. Kierująca renaultem wykonywała manewr skrętu w prawo, w ul. Dereckiego. Zatrzymała się, aby przepuścić rowerzystę. Za nią stanęły opel i mini.Z kolei kierowca volkswagena nie wyhamował i wjechał w znajdujące się przed nim auta.

Podróżujące pojazdami osoby nie wymagały interwencji medycznej. Policjanci ustalają teraz szczegółowe okoliczności kolizji. Nie ma już utrudnień w ruchu.

Kierowca volkswagena nie zdołał zahamować. Zderzenie czterech aut przed skrzyżowaniem (zdjęcia)

(fot. lublin112)

Autor: redakcja

8 komentarzy

 1. Babunia (podobnież, kochana)

  I znów kierowca volkswagena nie zdołał zahamować, bo co znów wyrapiał gały w lusterka, wierząc, że motocykle są wszędzie ?
  Ludzie, uważajcie co się dzieje przed, a nie za samochodem.
  Wczoraj ul. Głęboką przesuwałam w korku za dziunią, która częściej obsługiwała telefon niż patrzyła przed samochód.
  Kiedy kolejny raz pojazdy przed nią podjechały sporo do przodu, a ona dłubała kolejnego sms’a, wychyliłam się przez okno i wrzasnęłam: „Zostaw qjurwa ten telefon, jedź !”.
  Zanim ruszyła pokazała środkowy palec ze sztucznym pazurem. Filmik do wglądu.

  • Co nie stać cię na tipsy i zazdrościsz?

   • Wieśniak z ostrogami przy gumofilcach (dawniej: chłop małorolny)

    Jak tylko tyle zrozumiałaś, jesteś kandydatką do bęcnięcia w poprzedzający cię samochód.
    Wtedy może klepeczki naskoczą na swoje miejsce.

   • Wieśniak z ostrogami przy gumofilcach (dawniej: chłop małorolny)

    Dziuniu, nie gustują w agentkach towarzyskich wyposażonymi w tipsy

  • Albo kara 1500PLN za telefon jest za mała, albo Policja nic z tym nie robi. Beztroska wśród osób kierujących pojazdami (wszystkimi rodzajami: od rowerów na autobusach kończąc) jest ogromna.
   Stanie Policja raz w tygodniu na Mazowieckiego z szuszarką, albo zatrzyma kogoś BMWica na JP2 i to cała praca Policja jaką dostrzegam. Ciekawe co oni jeszcze robią, a czego nie widać Ulotki roznoszą po szkołach?

   • Matkom Polkom jezdem !!! - (choć nie chcem, ale muszem)

    Pilnują jeszcze „świętych” schodów w Warszawie, Yarka bronią przed „miłością” Narodu, niedawno nawet rozminowywali jedyny przyjazny nam kraj, marsze różne ochraniają i w różnych akcjach biorą udział.
    Na codzienną robotę, czasu nie starcza.

 2. A dlaczego nie zdołał,bo co????

  • Bo to widzisz pan, panie Adw. auto rozpędzić każdy dureń potrafi, ale zatrzymać go w potrzebie, potrafią już tylko myślący.

Z kraju