690 680 960

Kierowca usnął w trakcie jazdy. Toyota wpadła do rowu i dachowała (zdjęcia)

Z pewnością takiego przebudzenia nie spodziewał się 19-latek, który dzisiaj rano zasnął w trakcie jazdy. Pojazd wpadł do rowu i dachował.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek około godziny 6:10 w miejscowości Bychawka Trzecia. Na drodze powiatowej Lublin – Bychawa dachował samochód osobowy. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalili funkcjonariusze drogówki, kierujący toyotą 19-latek usnął w trakcie jazdy. Wtedy auto zjechało na pobocze, po czym wpadło do rowu, uderzyło w przepust i dachowało.

Mężczyzna samodzielnie wydostał się z pojazdu. Został przetransportowany do szpitala. Po badaniach okazało się, że nie doznał on żadnych poważniejszych obrażeń ciała. Policjanci ustalają teraz szczegółowe okoliczności kolizji.

(fot. nadesłane)

7 komentarzy

 1. Tak tak ble raczej się [***]

 2. szkoda wozu japońskiego

 3. Również matka, a w dodatku Polka

  Miał farta, bo jak powszechnie wiadomo, każdemu sie może zdarzyć zasnąć za kierownicą, ale obudzić się to właśnie jest ów fart

  • nie każdemu może się zdarzyć zasnąć za kierownicą, bo jednak niektórzy myślą i nie wsiadają skrajnie zmęczeni za kółko.

 4. słabowite to młode pokolenie. nie dośpi w nocy wcześnie obudzone, to zaśnie za kółkiem.

 5. Nie usnął a zasnął. Zaspać a nie usnać.

Kursy walut

 • USD 4.3252zł -0.24%
 • GBP 5.3505zł -0.34%
 • EUR 4.7076zł -0.35%
 • CHF 4.6961zł -0.38%

Polub nas