690 680 960

Kierowca skody omijał audi, doszło do groźnego wypadku. W akcji ratunkowej śmigłowiec, cztery osoby trafiły do szpitala (zdjęcia)

Znane są szczegóły wczorajszego, groźnego wypadku na drodze krajowej nr 17. W wyniku zderzenia pojazdu osobowego z dostawczym ranne zostały cztery osoby, w tym dwie ciężko.

Do zdarzenia doszło we wtorek przed godziną 14 w miejscowości Podkrasne w powiecie zamojskim, na drodze krajowej nr 17, na trasie Krasnystaw – Zamość. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o czołowym zderzeniu pojazdu osobowego z dostawczym. Na miejscu interweniowały zespoły ratownictwa medycznego, straż pożarna, policja oraz zadysponowano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że w stronę Zamościa jechał kierujący skodą. Mężczyzna zamierzał ominąć stojące na jezdni audi, którego kierowca zatrzymał się, aby skręcić w lewo. Podczas tego manewru kierujący skodą zjechał na prawe pobocze, wpadł w poślizg i stracił panowanie nad pojazdem. Następnie zjechał na przeciwny pas ruchu, gdzie zderzył się z jadącym w kierunku Lublina dostawczym samochodem marki Iveco.

W wyniku zderzenia 39-latek kierujący skodą oraz trzej pasażerowie osobówki w wieku 30, 35 i 46 lat zostali przewiezieni do szpitali. Jeden z nich 30-latek śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego trafił do szpitala w Lublinie. Kierujący pojazdami byli trzeźwi.

Przez kilka godzin w miejscu wypadku występowały utrudnienia z przejazdem. Trwa ustalanie szczegółowych okoliczności wypadku.

(fot. Policja Zamość, OSP KSRG Izbica, nadesłane – Grzegorz)

27 komentarzy

  1. Janek ciekawa jestem czy ty jesteś takim rozsądnym kierowcą, fajnie jest komentować jak się nie wie co tak naprawdę się tam wydarzyło

  2. A i dla Ciebie „Pani”wiesniaku

  3. Basia,a co się miało wydarzyć ? standard ,czyli męczennik motoryzacji za kierownicą ,popełnia prosty bład i doprowadza do wypadku

Kursy walut

  • USD 4.5111zł 0.02%
  • GBP 5.4497zł -0.08%
  • EUR 4.6884zł -0.23%
  • CHF 4.7729zł -0.17%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej
Zbiórka darów dla potrzebujących w Ukrainie
CITY TRAIL nad Zalewem Zemborzyckim po raz drugi
FILM „SUPERHEROES”. Wolontariuszom oraz osobom zaangażowanym w pomoc Ukrainie…