Sobota, 13 kwietnia 202413/04/2024
690 680 960
690 680 960

Kierowca seata pobity do nieprzytomności. Policjanci zatrzymali pijanego sprawcę (zdjęcia)

Trwa ustalanie dokładnych okoliczności zdarzenia, jakie miało miejsce w weekend na jednej z lubelskich ulic. Obok auta leżał pobity kierowca. Sprawca został zatrzymany.

Wszystko wydarzyło się w sobotę przed godziną 17 przy ul. Nadrzecznej w Lublinie. Służby ratunkowe zostały zaalarmowane o tym, iż jeden mężczyzna katuje drugiego. Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Ratownicy zastali stojący przy jezdni samochód osobowy i leżącego obok nieprzytomnego kierowcę. Mężczyzna był pobity. Po udzieleniu mu pierwszej pomocy, 59-latek został przetransportowany do szpitala.

Z kolei policyjni wywiadowcy zatrzymali 46-latka, który miał zaatakować kierowcę seata. Jak wyjaśniają policjanci, mężczyzna poprzez bicie pięściami dokonał uszkodzenia ciała pokrzywdzonego.

Agresor został osadzony w policyjnej celi. W momencie zdarzenia znajdował się pod wpływem alkoholu. Biegły medycyny sądowej przeprowadził oględziny w tej sprawie. Policjanci prowadzą obecnie dalsze czynności wyjaśniające związane z tym zdarzeniem.

Kierowca seata pobity do nieprzytomności. Policjanci zatrzymali pijanego sprawcę (zdjęcia)

Kierowca seata pobity do nieprzytomności. Policjanci zatrzymali pijanego sprawcę (zdjęcia)

Kierowca seata pobity do nieprzytomności. Policjanci zatrzymali pijanego sprawcę (zdjęcia)

Kierowca seata pobity do nieprzytomności. Policjanci zatrzymali pijanego sprawcę (zdjęcia)

(fot. lublin112)

28 komentarzy

 1. Dlaczego nie mieszkam w Lublinie ?

  • Twardym trza być, nie mietkim

  • Ostatnio byłem w tym mieście inspiracji. Dokładnie na starym Felinie. Wystarczy przejść się koło żabki, żeby zobaczyć patologię i agresję. Meneli i narkomanów pełno. Syf i brud. Policja tam nie jeździ bo albo się boi albo ochrania kulfona z Żoliborza. Następnym razem jak będę musiał tam być to będę zaopatrzony w gaz wielkości gaśnicy. Żaden lump nie będzie mnie zaczepiał i ubliżał. Dziwi mnie, że ludzie tam mieszkający jeszcze nie pozbyli się tych chwastów.

   • W tamten weekend byłem w centrum w klubach i wieczorem +/- godz 22, patologia na nogach sie chwieje, miejsce plac litewski.

   • to jest coś takiego jak „stary Felin” ???…
    no tak chyba dla kogoś ktoś ma 8 lat

    • Ja mam 41 i mieszkałem tam, gdy dzielnica kończyła się na Królowej Jadwigi i Władysława Jagiełły.
     Zakładam, że będzie to dla Ciebie sporym zaskoczeniem, ale nie wszystkie bloki powstały tam jednocześnie.
     Wpisz w google: „Jak zmieniał się Felin? Zobacz niezwykłe zdjęcia z Google Earth”.

    • I rzeczywiście spora część mieszkańców to byli przesiedleńcy z dzielnic tzw „slumsów”.
     Przykładowo blok Królowej Jadwigi 11 – to ludzie przesiedleni m. in. z ruderek z terenu okolic skrzyżowania Kraśnicka, Głęboka (wtedy PKWiN) i Nałęczowska. Wtedy było tam tylko skrzyżowanie Kraśnicka-PKWiN, a Nałęczowska leciała dalej prosto do Kraśnickiej (tam jest taki zamknięty fragment).

     • Argument, że osiedle powstawało stopniowo, nie stanowi jeszcze podstawy do nadawania osobnej nazwy. Może prędzej „stara część Felina” będzie adekwatna, bo choć mieszkam wiele lat w tym mieście i przytoczone historie znam to samo określenie „Stary Felin” nie mówi tu nic.

    • Jaki FELIN? Przecież to się wydarzyło na Dziesiątej.

   • Sam jesteś chwast

   • @patola, Felin jest jedną że spokojniejszych okolic. To skąd Ty jesteś, że się przestraszyłeś jakichś żuli?

   • Nie musisz tu wcale przyjeżdżać, nikt cie nie zaprasza. Siedź sobie na swojej wsi, dobrze że internety masz to możesz sobie obejrzeć jak wygląda Lublin ???

  • Dlatego że Lublin nie jest dla cebulaków?

  • Nie ma Lublina, jest „miasto inspiracji” Łysego.

 2. ,aa,boKrzycho.paPj

  Tak bo Lublin składa się z chamów, którzy włażą na przejścia jak święte krowy,a inni za kierownicą,a jeszcze inne chamy miejskie szukają okazji do bójki

 3. Ostatni sprawiedliwy !

  patologia na mieście to było opisane tutaj kozaki kacapy z ua dalej to samo ciapuchy bułgarskie i patologia pl w kolejności

 4. Helołł, Patologia wcale nie musi być pijana. Patola to ci skrzywdzeni przez własne życie próbujący się za to odegrać na innych.

 5. Macie racje nie przyjeżdżajcie będzie mniej wypadków i korków możecie jeździć pijani u siebie na wsi

 6. Brus Li karate miszcz

 7. Dziś na S12 koleś jechał 110 szybkim pasem bez zamiaru zmiany – rejestracja LTM te sprawy, No to próbuje go minąć po prawej (wiem że nie wolno), a on zaczyna zajeżdżać mi drogę. Kiedy w końcu udaje mi się go minąć ze środka odgraża się trzech trolli. W pierwszym odruchu autentycznie miałem ochotę ich zatrzymać i spuścić w….. (nawet by nie wiedzieli co ich trafiło), ale się powstrzymałem. Czasem zdążają się sytuacje w których człowiekowi krew się gotuje. Oczywiście nie usprawiedliwiając gościa na cyku z Seata, ale ja się czasem zastanawiam po co tacy ludzie szukają guza? Pusta droga, jedź sobie baranie po prawej, czy każda inna sytuacja i dłużej pożyjesz – czasem nie wiesz na kogo trafisz, ale jak już trafisz to ci się należy.

  • I tu się mylisz. Na ekspresówce jak najbardziej możesz wyprzedzić prawym pasem. To jeden z często powielanych mitów.

   • Możesz wyprzedzić, ale jak są 3 pasy w jedną stronę… odsyłam do Kodeksu ( Art. 24 ust. 10 pkt 2), a nie intrepretacji Instytutu Parkingowego. Wyjątkiem były by drogi oznaczone znakiem D3…ale jakoś przy ekspresówce nie spotkałem.

    • No i właśnie stąd wziął się ten mit. Jeżeli droga ekspresowa ma 2 pasy w jednym kierunku, a jezdnie biegnące w przeciwnych kierunkach są od siebie oddzielone pasem zieleni, to taka jezdnia jest traktowana jako droga jednokierunkowa (Art. 24. pkt 10 lit. 1) i możesz spokojnie wyprzedzać prawym pasem.

    • Proszę nie wprowadzać ludzi w błąd. Zapoznaj się jeszcze z art. 2 pkt 4:droga ekspresowa – drogę dwu- lub jednojezdniową, oznaczoną odpowiednimi znakami drogowymi, na której skrzyżowania występują wyjątkowo, przeznaczoną tylko do ruchu pojazdów samochodowych, z wyłączeniem cztero-kołowca; Ja k napisał ktoś niżej, jeżeli jednojezdniowa to można, jeżeli nie to nie można.

  • nie minąć, a wyprzedzić

Z kraju