690 680 960

Kierowca przesadził z prędkością, dachowało audi z pięcioma osobami

Wczoraj na trasie do jeziora Białego dachował samochód osobowy. Pojazdem podróżowało pięć osób. Kierowca jechał za szybko.

Do zdarzenia doszło w sobotę około godziny 18:30 na drodze wojewódzkiej nr 812 z Włodawy do Okuninki. Dachował tam samochód osobowy. Jak wstępnie ustalili funkcjonariusze włodawskiej drogówki, kierujący audi 20-latek, podczas jazdy stracił panowanie nad kierownicą w wyniku czego auto zjechało na pobocze a następnie dachowało.

Na miejscu interweniowały służby ratunkowe. Autem podróżowało pięć osób, wszyscy o własnych siłach opuścili samochód. Zajęli się nimi ratownicy medyczni. Na szczęście okazało się, że nikt z uczestników zdarzenia nie doznał poważniejszych obrażeń. Skończyło się tylko na ogólnych potłuczeniach ciała.

Badanie alkomatem wykazało, że kierujący audi mieszkaniec gm. Firlej był trzeźwy. Policjanci ustalili, że przyczyną zdarzenia była brawurowa jazda młodego kierowcy. Nie dostosował on bowiem prędkości do panujących na drodze warunków.

(fot. policja)
2015-08-16 19:45:00

22 komentarze

 1. Kolejny przypadek kiedy małolat popisuje się przed znajomymi. Opanujcie się małolaty, bo stwarzacie zagrożenie dla innych uczestników ruchu drogowego.

  • Na pewno dzięki Twojemu apelowi młodzież zacznie jeździć wolniej…

  • ..i tu się z tobą zgadzam. Kolejny młodociany Kubica się znalazł i chciał coś komuś udowodnić czy pokazać. No i pokazał…że rozwagi i rozumu to ani za grosz tylko pusty i młodociany łeb posiada.! Niech się cieszą że to tak się dla nich skończyło bo mogło być gorzej…

 2. po co te głupie komentaże wali ko….ie je,,,e społeczniaki z bloków ci..y!!!!

  • Kup sobie, gimbazo, słownik ortograficzny, naucz się pisać po polsku i dopiero wstawiaj komentarze, pieprz..y analfabeto…

 3. masz coś do powiedzenia??? podaj swój nr tel !!!

  • A masz coś na karcie żeby zadzwonić?

  • Ależ Drogie Bejbe ;D czy poddajesz w wątpliwość fakt, iż ów młodociany troglodyta swoim wysoce odpowiedzialnym postępkiem (z pewnością nie wyrwanym z kontekstu zachowań drogowych) stworzył zagrożenie dla posiadających i użytkujących swe mózgowia, a co za tym idzie jadących prawidłowo uczestników spędu hołoty nad J.Białym ?

  • Kolejny młodociany „inteligent” się znalazł. Mogę ci numer podać dziecko tylko ciekawe czy na paliwo i nowe ząbki będzie cię stać i nie martw się…drzew przy drodze na pewno dla ciebie wystarczy.

   • …czekałam -na odpowiedź naturalnie 😉 Poziom wypowiedzi, cóż… spodziewany, pozostaje mi zatem prosić Cię serdecznie w uniżeniu dla Twej hardej myśli o podanie „nam” tu szeroko reklamowanego numeru.
    Może wyjaśnisz nam w merytorycznej konwersacji meandry swej psychiki?

    • „ma-gda” wprawdzie nie wiem o czyj numer akurat ci chodzi ale owszem, jak coś to mój mogę ci zdradzić…ale na osobności i szeptem do ucha.;)

     • Kolejny młodociany „inteligent” się znalazł. Mogę ci numer podać dziecko tylko ciekawe czy na paliwo i nowe ząbki będzie cię stać i nie martw się…drzew przy drodze na pewno dla ciebie wystarczy. -czekamyyy z NIECIERPLIWOŚCIĄ, tylko tak tutaj, publicznie 😀

     • Mnie sie wydaje, że ma-gda szuka sponsora i stąd zapytanie o numer tel…

 4. Powinni zabrać mu prawko na 10 lat lub dożywotnio za głupotę. Przecież mógł kogoś zabić.

 5. W końcu nie bmw tylko audi☺

 6. A wyprzedzał mnie przed godz 15 (1.9 tdi) na dk 19 za Lubartówem 😛 chyba im się powrót do domu nie udał xD pozdrawiam kolega z laguny 🙂

 7. po upalnym dniu żywiec wraca do domu znad jeziora ……

 8. „Nie dostosował on bowiem prędkości do panujących na drodze warunków.” – śnieg był na drodze czy deszcz padał? Nie dostosował to on się tam do ograniczeń prędkości i to przypuszczam że przynajmniej dwu kronie je przekraczając. A takie było ładne audi – takie niemieckie 😀

 9. co ty dziecko mozesz wiedziec o,.zabijaniu”

Kursy walut

 • USD 4.2928zł 0.29%
 • GBP 5.2571zł -0.51%
 • EUR 4.692zł -0.34%
 • CHF 4.7023zł -0.26%

Polub nas