Wtorek, 18 czerwca 202418/06/2024
690 680 960
690 680 960

Kierowca BMW wjechał w skodę i uciekł. Dziecko trafiło pod opiekę ratowników medycznych (foto)

Trwają poszukiwania kierowcy BMW, który na skrzyżowaniu ul. Północnej z al. Kompozytorów Polskich doprowadził do kolizji ze skodą. Następnie przyśpieszył i uciekł z miejsca zdarzenia.

Do zdarzenia doszło w środę po południu na ul. Północnej w Lublinie. Na skrzyżowaniu z al. Kompozytorów Polskich zderzyły się dwa samochody osobowe. Na miejscu interweniowała policja i zespół ratownictwa medycznego.

Jak wstępnie ustalono, kierowca BMW jechał ul. Północną od strony ul. Szeligowskiego. Wykonując manewr skrętu w lewo, a kierunku al. Solidarności, wymusił pierwszeństwo przejazdu na skodzie, której kierująca poruszała się z naprzeciwka. W wyniku tego doprowadził do zderzenia obu pojazdów.

Następnie, przyśpieszył i uciekł z miejsca zdarzenia. Ratownicy medyczni udzielili pomocy dziecku podróżującemu skodą, na szczęście nie doznało ono poważniejszych obrażeń ciała. Policjanci ustalają teraz szczegółowe okoliczności zdarzenia trwają poszukiwania sprawcy.

(fot. nadesłane – Ewa)

Autor: redakcja

36 komentarzy

  1. Skoro uciekł tą swoją błękitną bmw z rozwalonym zderzakiem i innymi plastikami co się za nim posypaly wzdłuż solidarności to albo był pijany albo naćpany albo auto kradzione i na obcych numerach zresztą.

  2. tak sobie czytam te komentarze i ma pytanie do fana Bimmera a co z Twoją ortografią ? podejrzewam ,że nawet nie wiesz gdzie strzeliłeś byka analfabeto . Najpierw się doucz a potem pisz , choć w zasadzie to może ośmieszaj się dalej ….

    • 😉 pisze z telefonu więc nie wygodnie poprawiać. Wiem gdzie. Nie martw się. Mature wiele lat temu zdałem.