Środa, 28 lutego 202428/02/2024
690 680 960
690 680 960

Kierowca BMW groził bronią innemu kierowcy. W domu miał marihuanę (zdjęcia)

Chełmscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który w BMW miał broń, kastet i pałkę teleskopową. W mieszkaniu 22-latka mundurowi zabezpieczyli marihuanę. Wkrótce krewki młodzieniec stanie przed sądem.

W miniony wtorek chełmscy policjanci otrzymali zgłoszenie, z którego wynikało, że kierowca pojazdu marki BMW pokazał innemu kierowcy przedmiot przypominający broń. Kryminalni na jednej z ulic miasta zatrzymali do kontroli pojazd ze zgłoszenia. Za kierownicą auta siedział 22-latek z Chełma.

W środku pojazdu funkcjonariusze znaleźli broń, pałkę teleskopową i kastet. Przedmioty te zostały zabezpieczone i trafią do biegłego, gdzie zostaną poddane szczegółowej ekspertyzie. Z kolei w miejscu zamieszkania 22-latka mundurowi zabezpieczyli ponad 130 gramów marihuany, wagę i młynek.

To nie koniec przewinień młodego mężczyzny. Po sprawdzeniu w policyjnej bazie danych wyszło na jaw, że 22-latek kierował BMW pomimo decyzji o cofnięciu uprawnień do kierowania pojazdami. Wkrótce mężczyzna zostanie doprowadzony do prokuratury z wnioskiem o zastosowanie środka zapobiegawczego. Posiadanie znacznej ilości środków odurzających zagrożone jest karą pozbawienia wolności do lat 10.

Kierowca BMW groził bronią innemu kierowcy. W domu miał marihuanę (zdjęcia)

(fot. Policja Chełm)

23 komentarze

  1. niejestemcebulakiem

    pewnie kibic lokalnej drużyny piłkarskiej, wyposażenie standardowe

  2. Dlaczego do 10, taka prawilna mordeczka od 15 to nie ma co podchodzić, mariharurarinen, kastet i pałka do przestępstw a broń do zastraszania.

Z kraju

Polityka i społeczeństwo